Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Збіркова акція неприбуткової організації U Help Ukraine

Автор:

|

Червень 04, 2022

|

Рубрика:

Збіркова акція неприбуткової організації U Help Ukraine
Учасники місії

Після поїздки до Україну у квітні ц. р. Андрій Чепіль і Роман Лінард розповіли українській діаспорі про побачене й аґітували продовжувати збирати гуманітарну допомогу для України.
2022-й — рік випробувань та єдності. Ця безглузда та жорстока війна забирає життя, спалює мости та руйнує долі. У цей складний для України час весь світ об’єднався та кожен допомагає, чим може. Допомога Україні стала місією волонтерів із щирими серцями, які створили благодійну організацію U Help Ukraine. Вже чотири місяці поспіль вони відправляють гуманітарну допомогу до Львівської та Тернопільської військових адміністрацій, звідки її розповсюджують по всій Україні.
У квітні хлопці на власні очі переконались, як злагоджено працюють волонтери Канади, Польщі й України. Після приземлення у Варшаві з 20 валізами допомоги, хлопці опинились у безвиході — їхній транспорт зламався. На допомогу прийшла незнайома сім’я поляків, які просто віддали їм свою машину у тимчасове користування на два тижні. Переїхавши всю західну Україну аж до Києва, побачили та відчули згуртованість людей і могли сміливо ствердити: наш дух незламний! І попри всі труднощі і жахіття, незважаючи ні на що, ця ненависна війна об’єднала наш народ. Кожен допомагає, як може: куховарять, лікують, розвозять речі та харчі тощо.
Ми у Канаді також повинні робити все, що від нас залежить. U Help Ukraine розпочинає збіркову кампанію Feed a Child, аби зібрати та передати до України якомога більше харчових продуктів (non-perishable food) та очисних таблеток для води. Особливо в тих містах, де повна розруха, ця їжа збереже не одне життя. Ласкаво просимо приносити харчі за адресою: 1630 Sisment Rd. Unit 3, Mississauga (at Dixie & Eglinton) або надсилати грошові пожертви на платформі. Разом ми сила! Слава Україні! Героям Слава!
Як повідомляв «Міст», музиканти не забувають про Україну.

Наталія Гуляк

До слова
Королівські повітряні сили Канади офіційно повідомили про достачанні Україні майже 2 млн фунтів вантажів військових пожертв від імені союзників і партнерів для допомоги Україні.

About Author

Meest-Online