Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Запалала «Українська зірка»

Автор:

|

Вересень 12, 2013

|

Рубрика:

Запалала «Українська зірка»

Кредитова спілка (КС) «Будучність» є постійним фінансовим спонсором української громади. А підтримка молоді є одним із її пріоритетів, адже молодь — це наше майбутнє. Тому, звісно, КС «Будучність» підтримала ініціативу Конґресу українців Канади (відділ Торонто) щодо проведення пісенного конкурсу «Українська зірка». 

Згідно з умовами конкурсу, усіх учасників було поділено на дві вікові категорії – до 13 років і старші. Кожен із них надіслав відео, яке було виставлене на Facebook, і глядачі могли голосувати за улюбленого співака.
Конкурс став надзвичайною подією не тільки в нашій громаді. Відео учасників подивилось більш як 43 тис. людей, і не лише в Канаді, Америці та в Україні, а й у Польщі, Німеччині, Англії, навіть у Японії та Південній Кореї.
У рамках святкування Дня незалежності України в Сентенніал-парку в м. Торонто відбулася фінальна частина конкурсу. За звання «Українська зірка» боролося по троє фіналістів від кожної вікової категорії, які отримали на Facebook найбільше голосів.
На челнів жюрі, до складу якого входили професійні музиканти та співаки, було покладене нелегке завдання визначити переможців. Бо насправді всі учасники конкурсу – надзвичайно талановиті.
Переможцем у молодшій групі стала семирічна Катруся Вайнберг, яка отримала звання «Українська зірка» й Apple IPad Mini, що його від імені спонсора КС «Будучність» вручив член ради директорів Роман Медик.
Перемогу в другій групі та звання «Українська зірка» здобула Марина Топольницька. Чек на $1000 від імені КС «Будучність» також вручив п. Медик.
Ведуча конкурсу Оля Станіславська подякували всім конкурсантам за любов до української пісні, батькам, які підтримували дітей та допомагали фільмувати, Конґресу українців Канади (відділ Торонто) – за ініціативу, а КС «Будучність» — за технічну та фінансову підтримку.
Кожен з учасників конкурсу отримав подарунок від КС «Будучність», і на завершення разом із журі та глядачами конкурсанти заспівали «Червону руту» Володимира Івасюка.
На адресу «Будучності» надійшло багато подяк від учасників, батьків і членів нашої громади, а ось цю подяку ми отримали від родини Щербатюк зі штату Пенсільванія (США): «Немає слів, а є лиш почуття щирої вдячності від мене і Максима, і його мами. Кредитівці бажаєм успіхів і клопотів приємних. З повагою, Максим, Тетяна, Олександр».
Кредитова спілка «Будучність» надзвичайно пишається тим, що є головним спонсором такої важливої громадської події, як пісенний конкурс. Підтримуючи цей проекти, «Будучність» підтримує бажання молоді вивчати українську пісню й таким чином зберігати її далеко за межами України. А наші артисти є зірками для своїх батьків, дідусів і бабусь, для своєї родини й товаришів. І кожен із них є українською зіркою для нашої громади. Браво! Також дякуємо Ані Яциняк і Ірині Литвин за гарні світлини.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply