Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Заклик визнати РФ державою-спонсором тероризму

Автор:

|

Травень 24, 2021

|

Рубрика:

Заклик визнати РФ державою-спонсором тероризму
Олександра Хичій

Міжнародна спільнота має зайняти тверду позицію стосовно Російської Федерації (РФ) і визнати її державою-спонсором тероризму. Таку думку у статті для iPolitics висловила Олександра Хичій, президентка Конґресу українців Канади (КУК). «Те, що Росія готова нахабно здійснювати напади на іноземній території, свідчить, що ніхто й ніде не є у безпеці. Висилання російських дипломатів не стримає РФ від подальших аґресивних дій. Слабка відповідь навпаки лише підбадьорить режим і призведе до подальших смертей та страждань. Саме тому важливо, аби наші уряди захистили нас, визнавши РФ тим, чим вона є, — терористичною державою», — заявила вона.
За словами діаспорянки, визнання РФ державою-спонсором тероризму поставить її в один ряд із кривавими іранським і сирійським режимами, а також обмежить можливості Кремля отримувати іноземну допомогу, технології подвійного призначення й іноземне фінансування. «Це також твердо продемонструє російському режиму, що його ворожі дії та напади мають наслідки», — зазначила вона.
Президентка КУК наголосила, що РФ «не раз довела свою готовність порушувати міжнародне право, вдиратися до сусідніх держав, завдавати ударів по цивільному літаку, використовувати хімічну та радіоактивну зброю, наражаючи на небезпеку життя сотень людей». «Оскільки цей руйнівний ланцюжок путінського режиму стає все очевиднішим, цікаво, скільки ще нападів організував російський режим, про які ми ще не знаємо», — зауважила вона.
На переконання п. Хичій, офіційне визнання РФ державою-спонсором тероризму під час зустрічі глав держав і урядів членів НАТО в червні ц. р. поклало б важливий та належний початок притягненню російського режиму до відповідальності.
Як повідомляв «Міст», діаспора закликає визнати РФ спонсором тероризму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply