Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Заклик СКУМО

Автор:

|

Жовтень 11, 2012

|

Рубрика:

Заклик СКУМО


Запрошуємо молодих діаспорян долучитися до міжнародної місії спостереження за виборами народних депутатів України 28 жовтня ц. р. під назвою «Молодь діаспори за чесні вибори в Україні». Місія спостереження діятиме від Світового конґресу Українців (СКУ) за підтримки Світового конґресу українських молодіжних організацій (СКУМО), який має на меті підготовку групи молоді з української діаспори для спостереження за виборами народних депутатів України.
СКУ попередньо призначив Павла Ґрода, президента Конґресу українців Канади, і Тамару Ґалло-Олексій, президента Українського конґресового комітету Америки, співголовами місії. Час проведення – 25-30 жовтня ц. р. У межах проекту заплановано презентації, тренінги, зустрічі, а також безпосередню участь у спостереженні за виборами на дільницях 27-29 жовтня.
Критерії учасників проекту: вік – 18-40 років. Вони мають представляти українську діаспору й мати громадянство іноземної держави. Документи, необхідні для реєстрації: 1. Бланк заявки міжнародного спостерігача від СКУ. 2. Відсканована сторінка паспорту. Кінцевий термін подачі заявок — 13 жовтня ц. р. Просимо взяти до уваги, що СКУ не фінансує спостерігачів.
Проект включає підготовку групи та безпосередню участь у спостереженні за виборами. Стосовно програми просимо звертатися до координаторів проекту в Україні. Координатори проекту в Україні забезпечують учасників проживанням і харчуванням, а також відшкодовують витрати на проїзд, але на суму не більш ніж 150 EUR. Подача заявок і інформації від координаторів в Україні:— ukrelections2012@gmail.com
Із повагою, Мирослав Гочак, голова СКУМО

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply