Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

З Новим роком!

Автор:

|

Грудень 31, 2017

|

Рубрика:

З Новим роком!

Оскільки 2017 рік йде до завершення, Світовий конґрес Українців (СКУ) дивиться назад на цей рік, впродовж кого він відзначав свій 50-літній ювілей та успішно збільшував свій вплив на широкий спектр українців і друзів України та доносив до них сигнал про те, що наша сила — в єдності.
Наші відзначення, в т. ч. заходи в 26 країнах, і в Україні також, дали можливість зустрітися з членами нашої громади з усіх прошарків суспільства та більше дізнатися про їхню працю та відданість як щодо зміцнення своїх громад, так і щодо підтримки народу України в розбудові їхньої демократичної, реформованої європейської держави.
Ми також зустрічалися в Україні з людьми, котрі втратили своїх дітей чи батьків у часто забутій війні на території України, і вони ділилися з нами своїми надіями, своїми мріями та вірою в краще українське майбутнє.
Коли ми розпочинали відзначення 50-ліття СКУ в лютому ц. р., ми поставили перед собою завдання — підвищити рівень міжнародної обізнаності про СКУ та світову українську діаспору, а також про важливість їхньої ролі в просуванні інтересів України й її народу. Я вірю, що за допомогою нашої мережі в 53-х країнах світу та наших партнерів в Україні ми не лише зміцнили фундамент СКУ, але й розширили коло друзів України, яке разом з 20-мільйонною українською діаспорою і далі сприятиме тому, щоб Україна розвивалась і процвітала згідно з прагненнями свого народу.
Ми вдячні всім щедрим жертводавцям, котрі впродовж п’яти десятиліть, а особливо цього ювілейного року, уможливлювали СКУ незалежно піднести голос українського народу перед міжнародним співтовариством і захищати людські та громадянські права всіх українців, де б вони не проживали. З кожним роком СКУ стає сильнішим, більш ефективним і впливовим. Ми щиро просимо, щоб ви наприкінці цього року підтримали СКУ в розбудові сильної, сміливої, об’єднаної та натхненної української нації.
СКУ щиро вітає з Різдвом Христовим, одним із найбільших християнських свят, глав українських Церков та представників інших віровизнань, Президента, прем’єр-міністра, голову Верховної Ради та Збройні сили України, президентів складових організацій СКУ й українців у всьому світі.
Оскільки СКУ розпочинає свої наступні 50 років, ми з натхненням підтверджуємо нашу віру в безмежний потенціал українського народу та сподіваємося на подальшу співпрацю з українцями в усьому світі в подоланні викликів та в розбудові нашої духовної Батьківщини України як незалежної, територіально цілісної, демократичної та цілком реформованої європейської держави.
Святкуючи народження Ісуса Христа, помолімося за український народ, захисників територіальної цілісності України та політичних в’язнів, котрих і далі незаконно ув’язнюють і тримають далеко від своїх родини і друзів. Нехай же новонароджений Христос дарує Україні й її народу своє благословення для мирного, радісного, успішного та процвітаючого майбутнього.
Українська громада Канади не зменшуватиме своєї підтримки України. Про це заявили у своєму різдвяному привітанні президент Конґресу українців Канади (КУК) Павло Ґрод і віце-президент Олександра Хитчій. «Упродовж чотирьох років наші брати та сестри в Україні хоробро захищають свою Батьківщину від жорстокої російської аґресії. Вони встояли, спрямувавши власну державу на шлях реформування та процвітання. Вони потребують нашої підтримки й ми надаватимемо її», — сказала п. Хитчій.
А Павло Ґрод наголосив, що українська громада залишається впливовою політичною силою Канади. «Під очільництвом КУК, наша громада у Канаді забезпечує, аби підтримка України залишалася пріоритетом зовнішньої політики Канади», — наголосив він.
Глава КУК нагадав, що цього року у канадсько-українських відносинах вдалося досягти значного прогресу. «Цього року було подовжено операцію UNIFIER — канадську військову тренувальну місію в Україні. Крім цього, Канада та Україна підписала Домовленості про оборонну співпрацю. Також було ухвалено Угоди про вільну торгівлю та «акт Магнітського», — підсумував він.

About Author

Meest-Online

  • BlackStork

    Дуже приємно отримувати вітання і прошу прийняти навзаєм щиросердно !
    Волів би привернути увагу впливових осіб діаспори до наступного питання вирішального значення для розвитку України у даний час. Справа в тому – що законодавча-виконавча-судова гілки влади в Україні абсолютно непідконтрольні ані народові Україні ані будь-кому іншому і перевіряють себе лише самі. Вони не бажають інституційних змін в Україні адже втратять власну безвідповідальність за бездіяльність чи неякісну роботу. Саме особиста відповідальність за роботу лякає службовців державної та місцевої влади усіх равнів. Гадаю – освічена молодь краще працювала би на таких посадах.
    Прохання полягає в тому, що аби нам не втратити Україну – світова українська діаспора має взяти під жорсткий щоденний покроковий погривневий контроль проведення кожної реформи в Україні. На діаспору влада України ще хоча б якось оглядається та реагує – і пани Президент з Прем’єром, і народні депутати, і бізнесмени …
    З найкращими побажаннями та сподіваннями !