Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

Виступ Тіни Кароль став «родзинкою» фестивалю в Місісазі

Автор:

|

Червень 12, 2019

|

Рубрика:

Виступ Тіни Кароль став «родзинкою» фестивалю в Місісазі

Тіна Кароль

У місті Місісаґа (провінція Онтаріо) відбувся український фестиваль Mississauga Ukrainian Festival 2019, на якому виступила українська співачка Тіна Кароль, народна артистка України. Про це повідомив Хав’єр Апонюк-Савич, член управи Ліґи українців Канади (відділ Торонто). «Пройшов український фестиваль в Місісаґа, де була чудова нагода зустрітися з друзями та насолодитися чудовим дійством. Родзинкою цього свята стала презентація однієї з зірок сучасної музики України Тіни Кароль», — написав він у Facebook.
Хав’єр Апонюк-Савич відзначив професіоналізм виконавиці. «Треба зазначити, що ця поп-діва відрізняється своїм професіоналізмом: від обраного репертуару (виключно українською мовою) до костюмів, виняткової групи музикантів і навіть запрошуючи нашого Василя Попадюка до спільного виконання двох пісень», — зазначив активіст. Він подякував організаторам свята за те, що подарували українцям у Канаді незабутній концерт.
Нагадаємо, що Mississauga Ukrainian Festival відбувається щороку на Celebration Square і репрезентує взірці української культури, кухні та ремесел від канадців українського походження. Фестиваль пропонує багато цікавого для усієї родини: музика і танці від місцевих талановитих виконавців, котрі демонструють українську душу й історію. Пропонують українські страви, які не залишають байдужими нікого. Фестиваль є своєрідною екскурсією по тому, що означає бути українцем.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply