Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Вишиванкова «виставка» над Вінніпеґом

Автор:

|

Травень 27, 2020

|

Рубрика:

Вишиванкова «виставка» над Вінніпеґом
Вишиванки Івана Норберта

Іван Норберт, канадець українського походження з міста Вінніпеґ (провінція Манітоба), влаштував імпровізовану виставку своїх вишитих сорочок на узбережжі місцевого озера Вінніпеґ. У своєму дописі на Facebook він назвав це так: «Танець вишиванок посеред північного вітру Манітоби на озері Вінніпеґ у Канаді 2020».
Іван додав, що більшість із представлених сорочок виконала Наталка Тютюнник, полтавська майстриня авторських вишиванок ручної роботи та дизайнерка одягу студії Natalka-Poltavka. А одну сорочку, білу з червоно-чорним візерунком, він виготовив власноруч.
За словами п. Тютюнник, канадський шанувальник її майстерності працює фотохудожником, журналістом і викладачем. «Він має вже чотири мої авторські сорочки, символіка кожної з яких спеціально розроблялась за його проханням і побажанням для окремих випадків. Дуже шанує та з великою повагою ставиться до вишиванки, досліджує історію Голодомору 1932-1933 рр.», — розповідає вона. Крім цього, п. Норберт в українському осередку в своєму місті видає часопис «Український Вінніпеґ». За можливості, двічі на рік буває в Україні. Торік приїздив до Києва та до Львова у День пам’яті жертв голодоморів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply