Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Вітаємо стипендіатів

Автор:

|

Жовтень 22, 2015

|

Рубрика:

Вітаємо стипендіатів

Для відзначення студентів, котрі досягли високих успіхів у навчанні та беруть активну участь у громадській роботі, 1999 року кредитова спілка (КС) «Будучність» започаткувала стипендійну програму, що складається зі стипендії «Будучності» (навчання на будь-якому факультеті) та стипендії Володимира Кліша (для студентів у царині бізнесу та фінансів).
Аби виховувати молодих лідерів і заохотити молодь для активнішої участі в громаді, «Будучність» пропонує номінантам написати коротенький твір на тему «Мій внесок у розбудову української громади після закінчення університету. Якою буде моя роль у громаді через десять років».
У КС «Будучність» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців, на яку були також запрошені члени їхніх родин і друзі. Члени дирекції зі задоволенням вручали поважні чеки, $2500 — стипендія ім. Володимира Кліша та $1500 — стипендії «Будучності», і дякували батькам, котрі виховали дітей справжніми патріотами та майбутніми лідерами нашої громади.

Стипендія імені Володимира Кліша

Наталя Тершаковець
Наталя Тершаковець — Queen’s University, Bachelor of Commerce, активний діяч Українського національного об’єднання Канади та молодіжної організації «Пласт», співзасновник та активіст українського студентського клубу, українського студентського клубу, разом із яким організовувала ряд інформаційних подій, пов’язаних із Україною та Майданом, член управи The Young Men’s Christian Association у Кінґстоні, нагороджена кількома стипендіями.

Стипендії КС «Будучність»

Христина Левицька
Христина Левицька — Wayne State University School of Medicine, Master of Science, Honours Bachelor of Science with high Distinction. У співпраці з Торонтонським університетом, брала активну участь у програмі «Місія до України» — обмін досвідом між лікарями України та Канади. Колишня танцюристка та волонтер школи танцю «Барвінок», волонтер-перекладач у Mount Sinai Hospital. Володар кількох стипендій на нагород.

Марта-Маріанна Теслюк

Марта-Маріанна Теслюк — University of Manitoba, Faculty of Science — microbiology. Член Спілки української солоді, волонтер у госпіталях, волонтер у St. Andrew’s College Summer-Mini-College
Ukrainian Program. Колишня танцюристка школи танцю «Явір» та ансамблю бандуристів, активістка студентського клубу, брала участь у збиранні коштів для Євромайдану, нагороджена кількома стипендіями.

Кіра Антонишин

Кіра Антонишин — Queen’s University, Bachelor of Science (Honours) in Life Sciences, член молодіжної організації «Пласт». Волонтер в організації Help Us Help The Children. Організатор ознайомчих акцій про Голодомор, Україну й Євромайдан, доповідей відомих українських професіоналістів і науковців, володар кількох стипендій і нагород.

Петро Танчак

Петро Танчак — University of Toronto, Munk School of Global Affairs, M. A. European, Russian & Eurasian Studies. Honours Bachelor of Arts, Political Science Specialist. Член The Ukrainian Research Group, University of Toronto, активіст Української католицької єпархії в Торонто та східної Канади, активіст виборчої кампанії Бориса Вжесневського 2011 року.

Юлія Зубрицька

Юлія Зубрицька — University of Ottawa, Master of Laws, вивчала право в унівеситетах Кракова, Цюриха і в «Києво-Могилянській академії». Тісно співпрацювала зі Світовим конґресом українців та Ліґою українців Канади в організації сесій про Голодомор та події в Україні. Була спостерігачем на парламентських і президентських виборах в Україні.

Стипендіати

Юлія Зубрицька, Петро Танчак, Маріанна Теслюк, Оксана Процюк Чиж, головний управитель «Будучності», Михайло Шепетик, голова Ради директорів, Кіра Антонишин, Наталя Тершаковець, Оксана Левицька, мати стипендіатки Христини Левицької, Олег Романишин, член Ради директорів КС «Будучність», головний редактор газети «Гомін України» та голова стипендійного комітету, Роман Ґіць, член стипендійного комітету.
Після офіційної частини присутні пригощалися перекускою та насолоджувалися товариським спілкуванням. Ще раз вітаємо стипендіатів і бажаємо успіхів у навчанні та праці на благо нашої громади.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply