Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Війна за Україну

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Війна за Україну

Армія SOS Канада

Кульмінацією інформаційного вечора «Війна за Україну» стало оголошення, що «Армія SOS Канада» зібрала $52,000 на допомогу солдатам Збройних сил України. Але дозвольте нам почати описом цього вечора, який відбувся в суботу 28 лютого ц. р. у Торонто.
Організатори «Армія SOS Канада» та спортивний юнацький клуб «Карпати» вірили в українську спільноту й улаштували цікавий, інформативний вечір. Захід розпочався з прес-конференції о четвертій пополудні з модератором Faith Goldy. Доповідачами були: Ігор Козак, дипломат, військовий радник Канади; д-р Лада Рослицька, директор стратегічних комунікацій Ukraine Today; Назар Волинець, солдат-доброволець, котрий захищав територіальну цілісність України.
Дискусія була дуже цікава, доповідачі розповідали про свій досвід у галузі їхніх експертиз. На прес-конференцію були запрошені гості та спонсори. Серед гостей були п. Грегош, котрий представляв консульство Польщі в Торонто, і п. Святослав, консул України в Торонто. А також представники консервативної партії Канади Тед Опіц і Бернард Тротьє.
Дипломати, політичні представники й гості уважно слухали відповіді доповідачів на запитання кореспондентів, що представляли як українські, так і канадські медіа, у т. ч. «Глоб енд Мейл». Наприкінці прес-конференції всіх було запрошено до формальної програми, яка розпочалася о 6:30 в головному залі УНО. Ведучі програми Лариса Баюс і Меліса Семків українською й англійською мовами вітали близько 400 гостей, спонсорів і прихильників «Армії SOS».
Усі присутні з великим ентузіазмом зустріли представників парламенту Теда Опіц та Бернарда Тротьє, котрі впевнено заявили, що докладуть усіх зусиль, аби Канада продовжувала підтримувати Україну як в економічному, так і у військовому плані.
Представники «Армії SOS» Річард Гарейчук і Святослав Фояк продемонстрували аудиторії фото та відеорепортаж із лінії фронту — із м. Щастя Луганської області, де вони перебували три дні: відвідали захисників України, надали необхідну гуманітарну допомогу та моральну підтримку військовослужбовцям. Вони поділилися своїми враженнями й розповіли про незламаних духом героїв, із якими зустрілися в зоні Антитерористичної операції.
На сцену вийшов Ігор Козак, який у патріотичному дусі заявив аудиторії: «Перемога є неминуча» – і запевнив, що робить усе необхідне, щоб Україно отримала міжнародну підтримку. Було надзвичайно приємно чути, коли Ігор Козак назвав «Армію SOS» легендарною організацією та подякував усім за їхню самовіддану роботу.
Після вечері гості насолоджувалися віртуозною грою нашого «Українського Паганіні» Василя Попадюка, котрий приїхав з Оттави спеціально на цю імпрезу. Музичну програму продовжила вокальна група в складі Івони Коваль і Галини Циховської під супроводом Михайла Романюка (піано) і Романа Лайкоша (гітара). Це вже вдруге наші патріотичні друзі беруть участь у таких заходах, співаючи українських патріотичних пісень і залучаючи аудиторію.
Лада Рослицька розповіла про роль медіа в Україні й також недавно сформованого українського інформаційного телеканалу Ukraine Today, місія якого – протистояти інформаційній війні, котру поширює Russia Today.
Останнім доповідачем вечора був Назар Волинець, який після Майдану подався захищати східні області України. Він розповів про труднощі на лінії фронту та згадав багатьох своїх друзів-героїв, котрі полягли на полі бою від пропутінських терористів. Розказав, як вижив на війні на сході України та показав серію фото. Його презентація була емоційною та правдивою й викликала бурхливу реакцію присутніх. Як виявилося, Назар служив у районі м. Щастя, у тому реґіоні, який відвідали д-р Гарейчук і Святослав Фояк.
Наприкінці вечора було оголошено, що за допомогою української громади «Армія SOS» зібрала $52,000 на допомогу військовослужбовцям Збройних сил України. Чи це – кінець? Ні, це – тільки початок. «Армія SOS» зробила запит, що саме необхідно закупити нашим героям на фронті, й отримала відповідь.
«Армія SOS» узяла на себе зобов’язання бути прозорою та відкритою організацією, тож ми повідомляємо, що $25,000 зі зібраних грошей було відкладено на радіопеленгаційну систему, $14,000 – на радіосканери, $4,000 — на тактичні окуляри ESS, а завдяки «Армії SOS Іспанія» $12,000 піде на закупівлю трьох позашляховиків, які будуть доставлені в Україну представниками тієї ж «Армії SOS Іспанія» (доставка та перевезення автотранспорту не здійснюються з доброчинних коштів).
Організатори звертаються до всіх! Наша робота триває — просимо підтримати, дотації можна робити на ukrcanco.org або до офісу д-р Гарейчука. За ці кошти буде куплено ще один-два чи більше позашляховиків. Ці автомашини будуть використовувати солдати на передовій для перевезення поранених або при виконанні бойових (військових) завдань.
Д-р Гарейчук особисто доставить і проконтролює купівлю цих машин в Іспанії. Підтримуйте!!! Якщо не ми, то хто? Слава Україні!

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply