Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

VІІІ Українсько-канадський музичний фестиваль «Золотий клен»

Автор:

|

Липень 18, 2013

|

Рубрика:

VІІІ Українсько-канадський музичний фестиваль «Золотий клен»

Уже традиційно наша громада розпочинає літній сезон із музичного фестивалю «Золотий клен», присвяченого Дню Канади. Організатори фестивалю — Ліґа українок Канади, Ліґа українців Канади та Спілка української молоді – зробили все можливе, щоби цьогоріч, як і в минулі роки, він був цікавим і веселим. Матінка природа таки внесла свої корективи й до обіду поливала оселю «Веселка» дощем. Та навіть це не злякало справжніх любителів футболу, бо вже з десятої ранку зелене поле оселі всіялося різнобарв’ям спортивної форми гравців. Дякуємо Тарасу Бідяку, Богдану Липці та Влодкові Арендачу за організацію футбольного турніру!

Духовий оркестр СУМ «Батурин» під керівництвом Петрусі Чорнописької відкрив фестиваль виконанням славнів Канади й України. ҐПіднялися на щоглі прапори обох держав – і «Золотий клен» розпочався.
«Родзинкою» фестивалю стала найвідоміша в Європі й, без перебільшення, в Америці українська ватага Los Colorados. Тернопільські хлопці підкорили американський континент, переспівуючи пісні відомих зірок на український манер, про що було показано сюжет на американському телебаченні. Ця група є своєрідною та цікавою, а її музика — веселою й енергійною. «Лосколорадівці» подякували нашій громаді за тепле прийняття та смачні вареники.
А на закінчення був святковий феєрверк! Велика подяка – усім артистам, які дарували глядачам чудову українську музику! Велика подяка – усім добровольцям, котрі віддали свій час і працю на благо фестивалю та нашої громади! Велика подяка – організаційному комітетові фестивалю Галині Винник і Христині Бідяк (Ліґа українок Канади), Оресту Кострубі (Ліґа українців Канади), Дмитру Лищишину (Спілка української молоді) і Юркові Кузю, ведучому радіо «Міст», за їхню віддану працю.
Величезна подяка – спонсорам. Без їхньої щедрої фінансової допомоги організувати фестиваль було би неможливо (дати їхні логотипи).
Окрема подяка – медіаспонсорам: радіо «Міст», «Прометей», «Пісня України», медіагрупі «Разом» і телевізійній програмі «ФорумТВ». Спеціальна подяка — українській друкарні «Тризуб» і її власникам Оксані й Оресту Пуцакам за безкоштовний видрук усіх фестивальних матеріалів. Подяка Ані Яциняк та Ірині Литвин – за чудові світлини.

Наталка Попович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply