Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Василь Попадюк відвідав Острозьку академію

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Василь Попадюк відвідав Острозьку академію

Національний університет «Острозька академія» приймав відомого скрипаля, засновника гурту PapaDuke Василя Попадюка, який уже 17-й рік живе в Канаді й активно пропаґує українську музику серед світової спільноти. Переможець знаменитого конкурсу «Америка має талант» у всіх інтерв’ю та виступах неодноразово стверджує, що почувається винятково українцем і що він, виїжджаючи до Канади у важкі 1990-ті рр., твердо знав, що повертатиметься в Україну, робитиме все можливе, аби піднести українську музику на вищий рівень.

Граючи музику в стилях world music, latino, gypsy, jazz, п. Попадюк завжди намагається додати щось своє до композиції, щось, що має нотки українськості. Останнім часом гурт експериментує з етномузикою, до будь-яких творів пише власні аранжування, надаючи їм індивідуального звучання. За словами п. Попадюка, інтерес до всього українського — величезний, а тому в Канаді він відчуває, що є українцем, навіть більше, аніж у рідній державі.

Віртуозною грою Василя Попадюка в Острозькій академії слухачі насолоджувалися майже годину. Ректор академії Ігор Пасічник щиро подякував музикантам за незвичайний мистецький вечір. Гості заходу Петро Мага й Олексій Хохльов отримали примірники енциклопедичного видання «Острозька академія». Василю Попадюку ректор академії подарував Острозьку Біблію, долучивши скрипаля до найкращих друзів академії, які сприяють її духовному та мистецькому розвитку.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply