Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

В українській школі відбулися Свято Миколая та Різдвяний концерт

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

В українській школі відбулися Свято Миколая та Різдвяний концерт

В Українській суботній школі ім. Юрія Липи у Торонто відзначили Свято Миколая та провели Різдвяний концерт. Про це повідомила Оксана Соколик, директорка школи. «Субота у Школі української спадщини ім. Юрія Липи була дуже гамірною, веселою, урочистою та захоплюючою! Адже учні — від маленького до великого — готувалися до Свята Миколая та Різдвяного концерту, зустрічали св. Миколая з дарунками, домальовували малюнки та виготовляли різдвяні зірочки. А відтак виступали на святковій сцені та зустрічали справжнісінький вертеп із Козою», — написала вона у Facebook.
Директорка розповіла, що і діти, і батьки були дуже задоволені. «Дітлахи чудово виступали — співали, декламували, колядували. А ще гості оглянули виставку малюнків учнів школи, які вони створили на уроках і гуртку малювання», — зазначила вона.
Оксана Соколик зауважила, що концерт мав великий успіх завдяки відданій і творчій праці більш ніж двох десятків вчителів школи. Вона подякувала кредитовій спілці «Будучність» (BCU Financial), Лізі українців Канади (відділ Торонто), журналу «Розумники» та школі ім. Юрія Липи за чудові дарунки, які усі діти на святі отримали із рук Миколая. Директорка також висловила щиру вдячність батькам і учням, які допомогли у підготовці та проведенні свята, і побажала усім веселих різдвяних свят і щасливого Нового року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply