Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

В українській школі ім. Юрія Липи відзначили День Землі

Автор:

|

Квітень 29, 2020

|

Рубрика:

В українській школі ім. Юрія Липи відзначили День Землі

Учні української школи ім. Юрія Липи в Торонто підготували серію малюнків із нагоди відзначення Дня Землі. «Вітаємо усіх із Днем Землі! Наші учні малюють і створюють колажі про те, як сильно вони люблять нашу планету. Не забуваймо піклуватися про нашу Землю так, як вона піклується про нас!», — закликали представники школи в Facebook.
Як відомо, День Землі 22 квітня щороку об’єднує мешканців світу, аби таким чином вшанувати крихку природу планети, яка все більше страждає від людських дій. Метою свята є привернення уваги суспільства до проблем екології, заклик дбати про природу. Вважається, що цього дня кожен має зробити для Землі щось корисне: прибрати засмічену ділянку, посадити дерево тощо.
День Землі — це символ єдності, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями людство може боротися з глобальними екологічними та наявними соціальними проблемами. Перша «одноразова» акція цього дня відбулася 1970-го в США. Їхній успіх окрилив організаторів, і відтоді святкування стало регулярним. За ініціативи Організації Об’єднаних Націй День Землі відзначають також у день весняного рівнодення 20-21 березня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply