Новини для українців всього свту

Sunday, Mar. 7, 2021

В Етобіко провели пленум КУ та відзначили 95-річчя СУМ

Автор:

|

Березень 04, 2020

|

Рубрика:

В Етобіко провели пленум КУ та відзначили 95-річчя СУМ
Учасники зборів

В Етобіко відбув пленум Крайової управи (КУ) Спілки української молоді (СУМ) у Канаді. Провели також і святкові заходи, присвячені відзначенню 95-річчя заснування Спілки. Перший день Пленуму відбувся за участі о. Степана Суса, генерального капелана СУМ.

Виступає о. Степан Сус

«Приємно було як генеральному капелану взяти участь у пленумі. Захід відбувався за участю делегатів із осередків Калґарі, Едмонтон, Вінніпеґ, Монреаль, Оттава, Торонто, Етобіко, Місісаґа, Гамільтон і Сент-Кетерінс. Темою моєї бесіди зі сумівцями була: «Церква та молодь! Чи можемо ми бути побожними людьми у ХХІ ст.?» — зазначив владика. Після офіційної частини пленуму сумівці організували забави в криївці.
Другий день програми заходу передбачав різні сесії на такі теми: «СУМ ідея чи ідеал?», «Роль капелана СУМ на осередковому і крайовому рівнях», «Обмін думок виховників про успіхи і виклики», «Фінансовий правопорядок» тощо.
Останній день пленуму розпочали Святою Літургією в церкві Успіння Пресвятої Богородиці в м. Місісаґа. Також учасників провідницького семінару нагородили грамотами. Грамоту й відзнаку здобутого IV ступеня дружинника-суспільника СУМ «Дорадник» вручили Павлові Ґроду, президенту Світового конґресу українців (СКУ) та довголітньому сумівцю. Рішення про це прийняла Світова управа СУМ, беручи до уваги жертовну працю друга Павла на чолі Конґресу українців Канади та СКУ.

Павло Ґрод отримує нагороду

Він прийняв відзнаку під час урочистого бенкету з нагоди 95-ї річниці Спілки української молоді та Річних нарад СУМ. Президент СКУ також мав честь і приємність виступити зі святковою доповіддю під час урочистостей, в якій наголосив на важливості та потребі подальшого вкладу молоді в розвиток світової української спільноти та підтримки України в захисті суверенності, територіальної цілісності та демократичного розвитку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply