Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Уряд Канади надав кошти освітньому проекту про Голодомор

Автор:

|

Березень 01, 2018

|

Рубрика:

Уряд Канади надав кошти освітньому проекту про Голодомор

Пересувна виставка пам’яті Голодомору

Уряд Канади надав додатковий трирічний грант у розмірі 1,45 млн CAD на підтримку «Національного освітнього туру про Голодомор». Про це заявив Арфі Вірані, секретар Міністерства з питань канадської спадщини.
Проект, заснований 2015 року Канадсько-українською фундацією за фінансового сприяння уряду Канади, передбачає «пересувний клас» — спеціально облаштований автобус з інтерактивним обладнанням, який подорожує освітніми закладами Канади з метою донесення правди про трагічні події 1932-1933 рр. в Україні. За останні три роки «пересувний клас» відвідало понад 25 тис. канадців, в т. ч. понад 18 тис. студентів і викладачів.
«Метою проекту була побудова зв’язків між громадами для просування міжкультурного порозуміння, толерантності, свідомості та глибшої поваги до демократичних цінностей, які ми, канадці, так плекаємо. Саме це ми і робили, і нам дуже приємно, що уряд Канади відзначив успіх проекту, продовживши його ще на три роки», — зазначив Боб Онищук, колишній голова Канадсько-української фундації та керівник проекту.
«Ми вдячні уряду Канади за його міцну підтримку освіти про Голодомор, яка навчить канадців нашої спільної відповідальності за спротив тиранії, гніту та злочинам проти людяності по всьому світі. — заявив Павло Ґрод, президент Конґресу українців Канади. — Цього року ми відзначаємо 85-ті роковини Голодомору. Ми вшановуємо пам’ять мільйонів жертв Голодомору та дякуємо тим, що вижили за їхні мужні свідчення, завдяки яким цей жахливий геноцид не залишився непоміченим у світі».
Крім канадського уряду, фінансову підтримку проекту «Національного освітнього туру про Голодомор» також надали уряди провінцій Онтаріо та Манітоби, а також фундації Temerty Family Foundation, Ihnatowycz Family Foundation, Petro Jacyk Education Foundation і Huculak Foundation.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply