Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Українська громада Торонто святкувала День Незалежности України

Автор:

|

Серпень 29, 2019

|

Рубрика:

Українська громада Торонто святкувала День Незалежности України
Голова КУК (відділ Торонто) Тарас Багрій, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко та президентка КУК Олександра Хичій,

Сонячний серпневий день останньої суботи мав особливий святковий присмак у Сентенніал-парку в Торонто. Саме тут 24 серпня билося українське серце нашої дружної громади. Виром цікавих подій українці Торонто відзначили День Незалежности України. Здавалося, зібрались усі — представники великого бізнесу і малі підприємці, стара генерація і новоприбулі, поважні сеньйори і весела малеча, всі ті, для кого Україна не лише слово, а частина серця. Тисячі людей своєю присутністю підтримали Батьківщину та показали, що доля Неньки їм небайдужа.

Кінґа Сурма охоче фотографувалася з виборцям

Очільники канадського українства — президент Конґресу українців Канади (КУК) Олександра Хичій і кавалер Ордена волонтерів, голова КУК (відділ Торонто) Тарас Багрій — радо вітали на святі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Канаді Андрія Шевченка. Як удома, почувалася в колі громади депутат до законодавчих зборів в Онтаріо Кінґа Сурма.

Кредитова спілка «Будучність»,як завжди, разом із громадою

Серед безлічі наметів бриніла рідна мова, а око милували десятки синьо-жовтих стягів. У властивій йому впевненій манері п. Багрій нагадав учасникам святкування про необхідність у важкий для України час пам’ятати про Батьківщину. Використовувати кожну нагоду, щоб знайомити канадців із українською культурою.

Forum TV має своїх фанатів, пані Наталія Попович у цьому впевнена

Свято розпочалося з традиційної урочистої частини о десятій ранку й тривало до вечора. На великому ярмарку гості купували різноманітні товари: українські аксесуари та прикраси, оригінальні вишиванки, українські сукні, ювелірні вироби, сувеніри, футболки, одяг, пошитий в Україні, наручні годинники, українські музичні компакт-диски, мед тощо. Нагодою представити власний бізнес скористались численні бізнесмени.

Ми — українці

На заході було чим зайнятися і дітлахам: для них облаштували спеціальні куточки та покази, які не тільки забавляли малечу, але й знайомили з культурою України. Не обійшлося і без атракціонів та ковзання з надувних гірок.

Корпорація «Міст» не лише досконала в логістиці, вона робить життя барвистішим і дарує сонячні усмішки

Неможливо було пройти повз павільйони українських ресторанів і делікатесних крамниць. Чарівні запахи огортали присутніх і вабили до багатих прилавків. Смак української кухні полонив не лише своїх, а й чисельних жителів Торонто, для яких український фестиваль став традиційним святом кулінарії. Смачні страви вподобали навіть ті, хто вперше знайомився з кулінарним надбанням України.

Спеціальний гість свята — Оксана Муха

Спеціальним гостем на святкуванні Дня Незалежности України в Торонто стала співачка Оксана Муха, чий чудовий голос лився у натовпі зачарованих гостей, даруючи незабутні емоції. Живі українські пісні в майстерному виконанні створювали піднесений настрій. Забава відповідала всім смакам.

Без українських танцюристів немає свята

Як завжди, справжнього драйву святу надали запальні українські танці. І цим громада завдячувала головному спонсору концертної програми — корпорації «Міст». Команда «Моста», як завжди, охоче долучилася до свята.

Корпорація «Міст» стала також одним з основних спонсорів заходу

Святкування з нагоди Дня Незалежности України традиційно вдалося на славу. У жителів Торонто, котрі вважають себе українцями, була нагода поспілкуватися та відчути дух Батьківщини. Інші торонтці вкотре відзначили непересічність української громади.

Андрій Калюжний

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply