Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

У Торонто відбулася акція на підтримку Стерненка

Автор:

|

Березень 03, 2021

|

Рубрика:

У Торонто відбулася акція на підтримку Стерненка
Учасники акції

У Торонто 27 лютого провели акцію на підтримку незаконно ув’язненого в Україні Сергія Стерненка. Участь в акції взяло близько десятка людей, котрі зібралися поблизу Генерального консульства України у Торонто. Учасники акції тримали українські прапори та кілька плакатів, на яких закликали до звільнення активіста Стерненка й реформування судової системи в Україні. Як писав «Міст», Приморський районний суд Одеси 23 лютого оголосив вирок активісту Сергію Стерненку, місцевому лідеру «Правого сектора», котрому прокуратура інкримінувала скоєння трьох злочинів, у справі про викрадення людини — сім років і три місяці позбавлення волі з конфіскацією половини майна.
Організатором акції виступила міжнародна організація українських громад (МОУГ) «Четверта хвиля». «Ми зібралися біля Генерального консульства України в Торонто, аби підтримати всесвітню акцію, яка проводять, аби сказати «ні» політичним репресіям в Україні», — розповіла Любов Славатинська, президентка МОУГ.
З огляду на те, що в Торонто діють обмеження на проведення масових заходів, пов’язані із Covid-19, організаторам довелося отримати спеціальний дозвіл та забезпечити дотримання карантинних вимог під час мітингу.
Як повідомляв «Міст», у слідчому ізоляторі, де перебуває Стерненко, сталася пожежа.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply