Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

У Торонто провели найбільший у Північній Америці український фестиваль

Автор:

|

Вересень 24, 2022

|

Рубрика:

У Торонто провели найбільший у Північній Америці український фестиваль
Біля стенду компанії Meest

Найбільший вуличний український фестиваль у Північній Америці Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival, який цього року став 26-м, об’єднав у Торонто друзів яскравою музикою та зірковими танцями. Про це повідомило Посольство України в Канаді. Після двох років карантинних обмежень через пандемію коронавірусу щорічний фестиваль повернувся на своє звичне місце — на вулицю Bloor West між Jane Street і Runnymede Road.
«У той час, коли Росія своїм жорстким вторгненням намагається знищити Україну, нашу спадщину, культуру, мову, вкрасти і переписати нашу історію, тут, в Канаді, українська культура святкується, зберігається і розвивається, як частина мультикультурної канадської спадщини», — ідеться в повідомленні.
Темою цьогорічного фестивалю стала подяка всім громадам і країнам, які зараз підтримують Україну у боротьбі з рашистами. Українські дипломати подякувало BWV Toronto Ukrainian Festival за чудову роботу цього року, а також за всі 26 літ розвитку культурних зв’язків між Україною та Канадою.
«Фестиваль цього року — це ще один спосіб розповісти світові про Україну і запевнити світову підтримку. Фестиваль цього року — це народне віче нашої громади, яка робить усе для того, щоб наблизити перемогу. Фестиваль цього року — це єдність українців Канади з Україною та цілим світом проти рашистської орди. Разом до перемоги! Слава Україні!», — заявили організатори акції.
Особливу подяку цього року висловили громадам союзників України — особливо польській, литовській, латиській, естонській, ізраїльській і багатьом громадам по всій Канаді — за те, що вони стоять плечем до плеча з українцями в ці складні часи. В програмі українського фестивалю в околиці Bloor West Village також відбувався «Фестиваль українського кіно».
Участь у фестивалі також узяли працівники корпорації Meest. Багато людей підходило до стенду компанії, отримували сувеніру продукцію і дякували за те, що за посередництвом Meest можуть допомагати Україні.
Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival — це триденна масштабна подія наповнена музичними та танцювальними виступами українських виконавців із усього світу. Це десятки торгових кіосків, які пропонують смачні українські страви (вареники, деруни та борщ), а також традиційний ринок мистецтв і ремесел, де можна придбати вишиванки, картини, прикраси й інші предмети колекціонування.
Як повідомляв «Міст», відбувся перший Український фестиваль у Бостоні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply