Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

У КІУС стартувала стипендіальна програма

Автор:

|

Грудень 15, 2020

|

Рубрика:

У КІУС стартувала стипендіальна програма
Джеймс Темертей

Канадський інститут українських студій (КІУС) оголосив про старт постдокторської стипендіальної програми Temerty Post-Doctoral Fellowship із дослідження Голодомору. «Заропонована під егідою Дослідно-освітнього консорціуму з вивчення Голодомору впродовж 2021/2022 навчального року, стипендія була створена для підтримки вивчення та розширення знань про Голодомор», — йдеться у повідомленні.
Вітаються заявки від науковців з різних дисциплін, у т. ч. (але не обмежуючись) історію, політологію, антропологію, соціологію та літературу, а також дослідження геноциду, дослідження у сфері сільського господарства тощо. Розглядатимуть міждисциплінарні та порівняльні проєкти. Кінцевий термін подачі заявок — 15 лютого 2021-го.
Конкурс відкритий для канадських громадян, постійних мешканців Канади та іноземців. Тривалість стипендіальної програми становить один рік (із можливістю поновлення), а щорічна стипендія складає 48 тис. CAD. Вона також покриває ряд додаткових витрат. Постдокторська стипендія Темертея з досліджень Голодомору стала можливою завдяки фінансуванню Temerty Foundation.
Як повідомляв «Міст», Торонтському університету передали кошти на дослідження Covid-19.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply