Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 21, 2021

У канадському уряді будуть дві українки

Автор:

|

Листопад 12, 2015

|

Рубрика:

У канадському уряді будуть дві українки

До складу нового уряду Канади увійшли дві українки — Христя Фріланд і Мері-Енн Міхичук стали міністрами. Головна особливість нового Кабінету міністрів Джастін Трюдо — гендерна рівність і спроба збалансувати його представниками з різних реґіонів.

Христя Фрілянд

Христя Фріланд

Відома у Канаді і США письменниця і журналістка Христя Фріланд отримала портфель Міністра міжнародної торгівлі. На цій посаді вона розвиватиме зовнішні торгові відносини Канади та зокрема реалізовуватиме Договір про ЗВТ між Україною та Канадою, який кілька місяців тому був підписаний у Оттаві тодішнім прем’єр-міністром Стівеном Гарпером й очільником українського уряду Арсенієм Яценюком.

Мері-Енн Міхичук

Мері-Енн Міхичук

Мері-Енн Міхичук — ще одна канадійка українського походження, котра отримала міністерський портфель. Вона займатиметься в уряді питаннями праці та зайнятості.
Президент України заявив, що пишається тим, що до складу кабінету міністрів п. Трюдо увійшли дві українки. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter. «Пишаюся, що дві Христя Фріланд і Мері-Енн Михічук увійшли до нового канадського уряду», — написав Президент.

Рона Амброуз

Рона Амброуз

А офіційну канадську опозицію очолила Рона Амброуз. Новий тимчасовий лідер Консервативної партії Канади та офіційної парламентської опозиції також має українське коріння. Її дівоче прізвище — Чапчук.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply