Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

У Канаді провели вишкільний табір СУМ «Єдина Україна»

Автор:

|

Липень 31, 2021

|

Рубрика:

У Канаді провели вишкільний табір СУМ «Єдина Україна»
Учасники табору

Спілка української молоді (СУМ) у Канаді провела перший в її історії гібридний денний вишкільний табір «Єдина Україна» ім. Основоположників СУМ у діаспорі. «Гібридний денний табір тому, що в ньому безпосередню участь брали 15 членів юнацтва з осередків Оттава, Етобіко та Міссісаґа і віртуально десятеро членів із осередків Калґарі та Монреаля», — пояснили в Крайовій управі СУМ цього терену.
Провадила вишкіл команду табору: подр. Ірка Шуст, комендантка; подр. Наталка Штурин і Таня Чолій, головні виховники; д-р Гарі Несмашний, технічний адміністратор. Їм допомагали виховники подр. Ганя Остап’юк, Ніна Костик, Христя Загірська і Наталя Мелиш.
Таборовики мали нагоду послухати й оглянути презентації владики Степана Суса, генерального капелана СУМ, на тему «Церква»; Павла Ґрода, президента Світового конґресу українців і члена СУМ, на тему цьогорічного гасла «Гордо несім нашу славу» і дещо навчитися про «Закони старшого юнацтва» з подр. Ларисою Стех і «Особовість СУМівця» з подр. Танєю Чолій. Крім цього, таборовики працювали над груповими проєктами на різні теми у зв’язку з 30-літтям Незалежності України, які представила подр. Ірка Шуст.
Як повідомляв «Міст», СУМ запросила на конкурс юнацтва до 75-річчя спілки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply