Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

У Калґарі провели віртуальний фестиваль

Автор:

|

Червень 16, 2021

|

Рубрика:

У Калґарі провели віртуальний фестиваль
Афіша фестивалю

Українці та жителі міста Калґарі (провінція Альберта) 5 та 6 червня могли приєднатися до цьогорічного віртуального відзначення українського фестивалю (Calgary Ukrainian Festival) і поласувати українськими пирогами домашнього виробництва, які були доступними за попереднім замовленням. «Час сказати всім: «Вітаємо!» та показати жителям Калґарі справжню українську гостинність!» — закликали організатори свята.
Формат фестивалю передбачав віртуальну трансляцію всіх заходів на сторінці фестивалю в Facebook, у т. ч. українські танці й інші дійства.
Важливою складовою частиною фестивалю стали українських пироги (Perogy Drive Thru), які було можна попередньо замовити та забрати біля Храму Стефана Первомученика у Калґарі за адресою проходження фестивалю: 4903 45 Street SW Calgary, AB.
Крім пирогів, організатори пропонували охочим купити гарячу українську вечерю, VIP-пакет української їжі й інші делікатеси за попередніми замовленнями. «Це була чудова нагода насолодитися вихідними та провести пікнік чи вечерю у себе вдома», — пояснили організатори фестивалю.
Вони додали, що попри неможливість гостям фестивалю зібратися в «живому» форматі, святкування українського фестивалю у Калґарі з соціальною дистанцією стало чудовою альтернативою в часи коронавірусної пандемії.
Як повідомляв «Міст», в Альберті також провели віртуальний український фестиваль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply