Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Творимо майбутнє нашої громади разом із талановитою молоддю

Автор:

|

Вересень 28, 2022

|

Рубрика:

Творимо майбутнє нашої громади разом із талановитою молоддю
Члени Стипендійного Комітету, студенти та батьки

Кредитова Спілка (КС) «Будучність» — це не лише фінансова установа, а й місце, сповнене багатою історією. 2022-го «Будучність» відзначає 70-ту річницю! За цей період у Ради Директорів та усього колективу сформувалось стійке розуміння важливості освіти та волонтерства у вихованні майбутніх поколінь лідерів громади, адже вони є невід’ємною частиною розвитку сильної та процвітаючої української спільноти. 1999-го КС «Будучність» вирішила встановити щорічні стипендії студентам, які відповідають певним вимогам — є членами КС «Будучність», щонайменше два роки навчаються на стаціонарній формі на програмах бакалаврату, магістратури чи докторантури в університеті або коледжі в Канаді, демонструють успіхи у навчанні та є відданими не лише збереженню української культури, але й популяризації власної спадщини через задіяність у молодіжних осередках, церквах та інших організаціях. Відбір переможців здійснюють кваліфіковані члени Стипендійного Комітету, які є фахівцями у різних галузях і відомими діячами у громаді. 2022 року до Комітету були запрошені: д-р Ярослав Скіра, який представляв академічну спільноту; Марк Марзотто, представник бізнесу; Наталя Тершаковець, активістка «Пласту»; Богданка Гонтар, знана учасниця Спілки української молоді та Іванна Баран-Пиркис, представниця КС «Будучність». Очолювала Комітет Надія Кузь, членкиня Ради Директорів КС «Будучність».
Щирі вітання та побажання успіхів у навчанні та суспільній діяльності усім студентам, які стали переможцями стипендій КС «Будучність» 2022 року!
Стипендія середньої школи КС «Будучність» (The BCU High School Scholarship) обсягом $1,000 була присуджена Михайлу Таранку (Університет Брок, бакалаврат із математики та комп’ютерних технологій) та Юліану Мойсяку (Університет Західного Онтаріо, бакалаврат із інженерії та школа бізнесу «Айві»). Цей тип стипендії призначений для студентів, які вступили до акредитованого вищого навчального закладу.
Стипендія КС «Будучність» (BCU Scholarship) має на меті відзначити академічні успіхи молоді й їхню задіяність в українській громаді. Вона складає суму $2,000 та може надаватись студентам, які навчаються за будь-яким напрямком в університеті. Переможцями у цій категорії цього року стали Дарій Старко (Університет Йорк, докторантура у галузі фізики), Ніколь Гупало (Університет Торонто, програма з бізнесу та психології), Олег Рів (Університет Торонто, докторантура з права), Ніка Ружицька (Університет Віндзору, факультет права), Марко Баюс (Карлтонський університет, магістратура у галузі вивчення Європи, Росії й Євразії).
Стипендія ім. Володимира Кліша (The Wolodymyr Klish Memorial Scholarship) на суму $2,500 надається студенту/ці, який/яка здобуває вищу освіту в галузі бізнесу чи фінансів, демонструє високі академічні досягнення та здійснює активну волонтерську діяльність. Володимир Кліш був ідейним провідником КС «Будучність» і першим головою Ради Директорів. Він натхненно підтримував українські інтереси та самовіддано служив суспільству. 2022-го цю стипендію отримав Михайло Панченко (Університет Метрополітен Торонто, попередня назва Університет Раярсон, програма з глобального бізнесу та менеджменту).
Церемонія нагородження переможців стипендій КС «Будучність» 2022 відбулась 16 вересня ц. р. в приміщенні «Олд Мілл Торонто». Відкриваючи цю зворушливу подію, Іванна Баран-Пиркис, членкиня Стипендійного Комітету та керівниця відділу людей, комунікацій та спільноти КС «Будучність», радо привітала не лише стипендіатів, а й їхніх батьків і друзів. Вона також висловила подяку працівникам «Олд Мілл Торонто» за гостинність, «Форум ТВ» — за фільмування події та Анні Яциняк, координаторці зв’язків із громадськістю та творчості КС «Будучність» — за всебічну допомогу в організації заходу.
Під час вручення нагород Андрій Тарапацький, голова Ради Директорів КС «Будучність», наголосив на тому, що сьогодні, коли Росія веде брутальну війну проти України, нам особливо важливо пишатися своєю ідентичністю та підтримувати Україну. Надія Кузь, голова Стипендійного Комітету 2022, побажала переможцям успіхів і підкреслила те, що своїм прикладом вони надихатимуть й майбутні покоління молоді ставити собі високі цілі та досягати їх. Також Надія закликала студентів до патріотизму в дії, адже саме через участь у різних заходах наша молодь сприяє зміцненню української громади у Канаді.
Своїми враженнями про стипендію КС «Будучність» 2022 поділились стипендіати та їхні батьки. Ніколь Гупало: «Я навчаюсь в Університеті Торонто. Скажу одразу, перший рік навчання є достатньо складним. Але наполегливість дає результати. Також для мене є важливим бути задіяною у студентському житті. Добрі справи робити легше, якщо є команда однодумців. Тому звертаюсь до студентів українського походження нашого навчального закладу, щоб вони долучались до діяльності Українського студентського клубу Університету Торонто».
Зоряна Гупало, мама Ніколь: «Я родом зі Львова, а мій чоловік — із Полтави. Ми дуже раді, що наша донька увібрала в себе колорит різних областей України й попри те, що мешкає у Канаді, щиро пишається своїм корінням. Висловлюємо подяку КС «Будучність» за підтримку наших дітей. Закликаю батьків приводити дітей в українські школи, музичні й танцювальні гуртки та громадські організації, щоб вони продовжували ті надбання, які створили наші попередники».
Михайло Панченко: «Хочу подякувати своїм батькам та родині за те, що мотивували мене подати документи на стипендію від КС «Будучність». Заохочую своїх ровесників надсилати анкети на конкурс у майбутньому. Це справді дуже гарна можливість для розвитку та самовдосконалення».
КС «Будучність» висловлює щиру подяку членам Стипендійного Комітету за ретельну роботу з відбору переможців, а студентам та їхнім родинам — за активну громадянську позицію. Укотре переконуємося, що такі програми об’єднують представників різних поколінь. Лише спільними зусиллями можемо продовжувати розбудову нашої громади та працювати задля розвитку української спільноти в Канаді.
Таміла Карпик, координаторка комунікацій КС «Будучність»
Світлина — Анни Яциняк, координаторки зв’язків з громадськістю та творчості КС «Будучність»

Як повідомляв «Міст», «Будучність» передала українському собору 25 тис.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply