Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Трюдо зустрівся з громадою

Автор:

|

Березень 26, 2015

|

Рубрика:

Трюдо зустрівся з громадою

Джастін Трюдо

9 березня ц. р. пройшла зустріч Джастіна Трюдо, лідера Ліберальної партії Канади, із представниками української канадської громади в Торонто, під час якої також відбулася телеконференція з провідними лідерами громад у Західній Канаді. Захід вела Рената Роман, віце-президент Українського канадського конґресу.
На зустрічі, присвяченій триваючому вторгненню Росії в Україну, від імені спільноти виступив Маркіян Швець, голова комітету «Євромайдан Канада». Іншими провідними доповідачами від Конґресу українців Канади КУК були Ігор Ігнатович, заступник голови Дорадчої ради КУК, Марта Ігнатович і Руслана Вжесневська (член Дорадчої ради КУК). Заключне слово представив Тарас Залуський, виконавчий директор КУК.
Пан Трюдо запевнив аудиторію в підтримці Ліберальною партією України, і це, сказав він, — безперечний пріоритет. «Відрадно було почути з перших рук від п. Трюдо про позицію Ліберальної партії Канади стосовно України», — сказав п. Швець. Як підсумок зустрічі Ліберальна партія опублікувала список своїх ключових ділянок негайної підтримки для України.
Конґрес українців Канади на всіх рівнях — національному, провінційному та місцевому — продовжує зустрічатися з представниками уряду й опозиційними партіями, щоби представляти інтереси української канадської спільноти, зокрема для зміцнення прихильності та підтримки України під час цієї важкої гібридної війні з Росією. Слава Україні! Героям слава!

Конґрес українців Канади, відділ Торонто

About Author

Meest-Online

  • Orysia Tracz

    Трудо