Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Торонтському університету передали кошти на дослідження Covid-19

Автор:

|

Травень 04, 2020

|

Рубрика:

Торонтському університету передали кошти на дослідження Covid-19
Джеймс Темертей

Фонд Temerty Foundation, заснований канадським підприємцем і меценатом українського походження Джеймсом Темертеєм, передав Торонтському університету 10 млн CAD. Про це повідомив Світовий конґрес українців (СКУ). Пожертва спрямована на підтримку мережі лікарень та науково-дослідних установ у Торонто під час пандемії коронавірусу.
Діаспоряни висловили вдячність п. Темертею за його провід у Дорадчій раді СКУ. «Джим Темертей і його родина є видатними представниками ґлобальної української громади, які здавна підтримують СКУ й інші важливі світові ініціативи», — зазначається в дописі організації у Facebook.
Як зазначено на сайті Торонтського університету, грант передали медичному факультету для створення деканського Dean’s Covid-19 Priority Fund і негайного розширення масштабів діяльності мережі. Деканський фонд Covid-19 безпосередньо підтримує випускників клінічних факультетів і стажистів, котрі борються з пандемією, а також дослідників Торонтського університету та партнерських лікарень, котрі прагнуть покращити тестування, прискорити пошуки вакцини та створити кращі методи лікування та стратегії профілактики Covid-19.
В університеті зазначили, що надані кошти допомогли розширити інфраструктуру, необхідну для проведення важливих досліджень, отримати невідкладні клінічні ресурси, а також дали змогу розробити інноваційні рішення для максимального використання та повторного використання засобів індивідуального захисту.
Завдяки деканському фонду Covid-19 також створили терміново необхідне ізоляційне житло для мешканців медичних закладів тощо. Він також підтримав інші проєкти, що впливали на всю мережу наукових досліджень у галузі охорони здоров’я в Торонто, унікальну групу науково-дослідних, навчальних медичних центрів і громадських лікарень, які створені при Торонтському університеті.
«Ми глибоко вдячні фонду Temerty Foundation за видатне керівництво у відповіді на цю небачену ґлобальну кризу. Отримавши подарунок такого масштабу на початку кризи, ми допомогли задовольнити нагальні потреби передових лікарів і медичних слухачів нашого реґіону та надалі надаватиме життєво важливу підтримку дослідникам у подоланні пандемії Covid-19», — зазначив Мерік Ґертлер, ректор Торонтського університету.
«Ми сподіваємось, що передані кошти допоможуть пацієнтам і медичним працівникам, котрі долають цей жахливий вірус, і надасть талановитим ученим додаткові інструменти, необхідні для прискорення найперспективніших досліджень», — зауважила Лія Темертей-Лорд, керівна директорка фонду Temerty Foundation. Фонд Temerty Foundation 1997 року створили Джеймс і Луїза Темертеї. Він надає значну доброчинну підтримку охороні здоров’я, освіті та культурі в Торонто й інших громадах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply