Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Тарас Багрій отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня

Автор:

|

Грудень 09, 2020

|

Рубрика:

Тарас Багрій отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня
Тарас Багрій

Тараса Багрія, активного діяча української громади в Торонто, з нагоди Міжнародного дня волонтерів нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Вітання з цієї нагоди виголосили в Світовому конґресі українців (СКУ). «Вітаємо Тараса Багрія, знаного провідника української громади в Торонто та керівника менторської програми СКУ, зі заслуженою відзнакою», — йдеться у дописі організації.
Видатного діяча також привітали в Посольстві України в Канаді. «Вітаємо Тараса Багрія, президента Конґресу українців Канади (відділ Торонто) у 2014-2020 рр., із державною нагородою України — орденом «За заслуги» ІІІ ступеня з нагоди Міжнародного дня волонтера», — зазначили дипломати. З нагоди нагородження п. Багрія привітали у Конґресі українців Канади.
Орденом «За заслуги» III ступеня нагороджують працівників посольств іноземних держав в Україні, відомих державних, політичних, громадських діячів, митців, науковців, бізнесменів та інших осіб. Орден «За заслуги» I, II, III ступеня — державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.
В СКУ також привітали інших відомих представників закордонного українства з присвоєнням державних нагород України з нагоди Міжнародного дня волонтерів. «З цієї нагоди вітаємо Ларису Кий, президентку Злученого українсько-американського допомогового комітету зі заслуженою відзнакою — державною нагородою, орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Наші щирі й вітання голові Комітету гуманітарної допомоги Союзу українських організацій Австралії Дарії Сенько з орденом «За заслуги» ІІІ ступеня», — зазначили в СКУ.
Як повідомляв «Міст», раніше Тарас Багрій отримав державну нагороду від канадського уряду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply