Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

СКУ підписав меморандум про заснування тележурналу в Україні

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

СКУ підписав меморандум  про заснування тележурналу в Україні

У Торонто 17 грудня 2011 року Світовий конґрес українців (СКУ) підписав із «5-м каналом» (Україна) і компанією IMB+ Records (Канада) Меморандум про заснування на «5-му каналі» випуску щотижневого тележурналу «Українська громада», який висвітлюватиме інформацію про життя й діяльність українських громад за кордоном та про світові події, що відбуваються за участю українців.

На початковому етапі «5-й канал» здійснюватиме випуск відеоматеріалів, отриманих від СКУ та його членів, у своїх новинних програмах, що виходитимуть у різний час, у тому числі під заголовком «Українська громада», а в перспективі планується випуск окремої передачі з такою назвою.

Меморандум підписали Евген Чолій, президент СКУ, Володимир Мжельський, шеф-редактор «5-го каналу», і Богдан Музичка, президент компанії IMB+ Records, у присутності представників інституцій, які вони очолюють. «Цей Меморандум є важливим кроком у справі інформування українців, які проживають в Україні та за її межами, про громадську, національно-культурну, освітню й просвітницьку діяльність більш ніж 20-мільйонної української діаспори та СКУ», — заявив пан Чолій.

Світовий конґрес українців

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply