Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

СКУ оголосив про вакансії у своєму офісі в Торонто

Автор:

|

Травень 10, 2021

|

Рубрика:

СКУ оголосив про вакансії у своєму офісі в Торонто

Світовий конґрес українців (СКУ) оголосив про дві вакансії для роботи упродовж літа у своєму головному офісі в Торонто. «Вакансії фінансують за підтримки Канадської програми літніх робочих місць. Ці посади — лише для тих, хто проживає в Канаді, можлива дистанційна праця. Просимо уважно переглянути кваліфікаційні вимоги до вакансій. Обидві посади — на повну ставку, тривалість роботи — 11 тижнів. СКУ буде продовжувати суворо дотримуватися всіх вказівок федеральних, провінційних і місцевих органів влади у галузі охорони здоров’я», — повідомили в організації.
СКУ просить надсилати резюме разом із супровідним листом до 5.00 пополудні за часом у Торонто 17 травня 2021 року на адресу hr@ukrainianworldcongress.org. У темі потрібно вказати назву посади.
Умови для подання на ці програми: на початок працевлаштування повинні бути віком від 15 до 30 років;
на початок працевлаштування бути громадянином Канади, постійним її мешканцем або особою, якій надають захист як біженцю відповідно до Закону про імміґрацію та захист біженців; на початок працевлаштування мати ідентифікаційний номер і законне право працювати в Канаді відповідно до відповідного провінційного або федерального законодавства та його положень; на початок працевлаштування вам має бути не менше 15 років. На кінець працевлаштування вам може бути понад 30 років у випадку, якщо було 30 років на початок працевлаштування.
Іноземні студенти не можуть брати участь у цій програмі. До них належать усі, хто тимчасово перебуває в Канаді для навчання і не є громадянами Канади, постійними мешканцями або особами, котрим надали статус біженця. Особи, котрі чекають на рішення про надання статусу біженця, а також ті, хто мають тимчасову гостьову, молодіжну або робочу візу, також не можуть брати участь у цій програмі. Оскільки метою канадської програми щодо робочих місць на літо є підтримка молоді, яка виходить на канадський ринок праці, тимчасовий характер перебування іноземного студента в Канаді не дозволяє довго бути пов’язаним з таким ринком праці. «Цього року всі позиції літніх вакансій Канади доступні в банку вакансій Канади. Ми заохочуємо заявників, котрі мають на це право, переглянути численні громадські українські організації Канади, які отримали фінансування, переглянувши список тут», — повідомила пресслужба СКУ.
Як повідомляв «Міст», провід СКУ зустрівся з Оксаною Маркаровою, послинею України в США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply