Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Серед 50 найвпливовіших канадців є діаспоряни

Автор:

|

Січень 23, 2021

|

Рубрика:

Серед 50 найвпливовіших канадців є діаспоряни
Джеймс і Луїза Темертеї

Престижний канадський рейтинґ Maclean’s Power List долучив до свого списку ряд найвідоміших канадців українського походження. «Сердечно вітаємо Джеймса та Луїзу Темертеїв із внесенням до престижного канадського рейтинґу Maclean’s Power List — списку з 50 найвпливовіших канадців, які торують новий шлях та творять майбутнє. Вдячні родині Темертей за надзвичайну підтримку світових українських громад та надихаючий приклад для нових поколінь!», — зазначили в Світовому конґресі українців (СКУ).
У рейтинґу родина Темертей розмістилася на 24 місці зі зазначенням: «Ім’я № 1 у сфері медичної благодійності». Пара, яка розпочала бізнес, розширивши роздрібні магазини ComputerLand у загальноканадську мережу, використовує свої статки, в основному, в галузі сфери охорони здоров’я. Шпиталі й університети в Торонто носять імена колишнього виконавчого директора Northland Power Джеймса Темертея та його дружини Луїзи. Це, зокрема, Temerty Centre for Therapeutic Brain Intervention при Centre for Addiction & Mental Health і Центр раку молочної залози ім. Луїзи Темертей при центрі Sunnybrook Health Sciences Centre.
На подяку за пожертву в розмірі 250 млн CAD, оголошену наприкінці вересня 2020 року, кафедра медицини Торонтського університету тепер є медичним факультетом ім. Темертея. Цей ґрант від засновників Temerty Foundation є найбільшим в історії Канади й однією з найбільших пожертв, зроблених на міжнародному рівні медичному факультету.
Із канадців українського походження до рейтинґу також потрапила Христя Фріланд (шосте місце), віцепрем’єрка та міністерка фінансів Канади. Нещодавно її також назвали Canada’s Parliamentarian of the Year. Загалом до рейтинґу топ-50 канадців, котрі «торують нові шляхи та визначають, як думатиме та житиме країна», увійшли представники політики, бізнесу, освіти та науки, медіа, сфери розваг, спорту, урядовці, судді та правники, громадські активісти. Очолив перелік найвпливовіших канадців Джастін Трюдо.
Як повідомляв «Міст», Temerty Foundation передав Торонтському університету 10 млн CAD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply