Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Ростислав Кісіль: «Meest перетворюється на глобальну корпорацію»

Автор:

|

Квітень 06, 2017

|

Рубрика:

Ростислав Кісіль: «Meest перетворюється на глобальну корпорацію»

Минулого тижня на базі компанії Meest-America відбулася міжнародна конференція за участю провідних менеджерів із різних країн, де діють компанії групи Meest. Про підсумки конференції та перспективи розвитку розповів Ростислав Кісіль, президент міжнародної поштово-логістичної групи Meest Group.
— Яка була необхідність у скликанні такої міжнародної конференції?
— За останні роки група компаній Meest значно розширила свою діяльність, ми вже давно вийшли за межі ринку України-Канади-Америки, з якого починали. Зараз працюємо у 20 країнах світу. Один із головних напрямків роботи наших компаній є так званий інкомерс, тобто доставка товарів через Інтернет із країн, які роблять ці замовлення. Серед них — США, Китай, Японія, Південна Корея, Малайзія, Австралія, Англія, Італія й Іспанія. Відповідно працюємо в країнах, які потребують ці замовлення, це — Україна, Білорусія, Молдова, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Азербайджан, Грузія, Вірменія, країни Балтії і такі країни Європи, як Польща, Словаччина, Чехія, Румунія, Болгарія, а також Ізраїль. Цей тип діяльності має досить велику перспективу, адже Інтернет дедалі більше заповнює життя всіх людей у світі.
Маємо достатньо унікальні продукти, які є одним з найкращих на світовому ринку. Адже ми робимо те, що практично не робить ніхто — повний фулфілмент, тобто збираємо усі посилки, які клієнт замовляє з різних інтернет-крамниць, консолідуємо, а якщо треба — розділяємо їх, робимо оптимізацію, видаляючи зайву упаковку, перевіряємо якість, оформляємо всі необхідні документи для міжнародного пересилання і відправляємо замовнику в країну його проживання. Ця послуга — унікальна, оскільки іншої такої компанії у світі практично не існує. Є великі глобальні компанії FedEx, UPS, USPS, але вони лише отримують і відправляють посилки, а інших послуг, які надаємо ми, в них немає.
Тепер ми ставимо собі за мету дальше розширення географії наших послуг. Для цього й провели цю дводенну міжнародну конференцію, яка зібрала головних менеджерів з логістики та IT-технологій різних країн, це, зокрема, — Китай, Ізраїль, країни Європи і, звісно, США, Канада й Україна.
— А чому саме в Америці, а не в Україні чи, скажімо, в якійсь іншій країні?
— Компанії Meest-America доволі ефективно використовує інноваційні технології й є передовою у цій галузі. Представники інших компаній мали можливість перейняти досвід Meest-America, щоб запровадити його у своїх компаніях.
— Якими є підсумки конференції?
— Вона мала дуже важливе значення з практичними висновками. Конференція засвідчила, що ми готові виступити як єдине ціле — єдина велика міжнародна корпорація. Найближчим часом будемо проводити ребрединг нашої торгової марки. Вона була створена наприкінці 1980-х рр. і, оскільки вже давно вийшла за межі якоїсь однієї країни, будемо просувати оновлену торгову марку по всьому світу. Певна річ, кожна країна, як от Америка чи європейські держави, буде мати свою специфіку, але ми вийшли на старт великої міжнародної корпорації, тому будемо глобалізувати певні процеси. Створюючи єдиний ребрединг, маркетинг, єдину ІТ-платформу, уніфіковані методи праці, кращі взірці яких ми беремо саме з Meest-America, будемо проводити єдину політику глобального маркетингу. Шляхи втілення цього й окреслено на конференції, яка, я переконаний, дасть серйозний поштовх нашій подальшій роботі.
— Ви високо оцінили роботу компанії Meest-America чи й її торкнуться заплановані зміни?
— Через компанію Meest-America ми плануємо вводити для української громади у США новий і дуже потрібний сервіс доставки інтернет-замовлень із будь-якої країни світу — з Китаю, інших країн Азії чи Європи. У тих країнах представництва корпорації Meest аналогічним чином будуть комплектувати товари, замовлені у тамтешніх інтернет-магазинах, і доставляти сюди, в Америку. А тут через наші представництва чи через американські поштові служби ці товари будуть доставлені безпосередньо замовнику.
— Разом із вами у конференції брала участь і ваша донька. Вона обрала для себе бізнесовий шлях батька?
— Моя донька Ірина виросла в Канаді, в Торонто, там закінчила школу й університет, має дуже добру освіту з міжнародного маркетингу і досвід роботи в міжнародних логістичних корпораціях. Я радий, що сьогодні вона прийшла в нашу компанію, щоб допомогти їй своїми знаннями. І те, що зараз у нашу корпорацію приходить багато молоді, що отримала якісну сучасну освіту, підтверджує, що ми йдемо правильним шляхом.

Команда «Моста»

— Наскільки напруженим є життя президента такої великої міжнародної бізнесової структури? Чи часто буваєте в Америці, чи маєте можливість більше пізнати її з середини, побувати на екскурсіях?
— Дуже напружене. 28 років тому я заснував цю компанію в Канаді, згодом її діяльність поширилася на Америку. Тепер значну частину свого часу провожу в літаках: сьогодні я в Америці, завтра буду в Торонто, через тиждень — у Варшаві, далі — повернення в Україну, поїздка в Ізраїль, потім — у країни Азії. Доводиться багато їздити, передавати свій досвід, який набув за цих 28 років, аби розвивати корпорацію. Спілкуюся з представниками засобів масової інформації, доводиться бувати на телебаченні, а на екскурсії часу завжди бракує. Для прикладу в Нью-Йорку я був разів 20, але практично його не бачив. Увесь час ішов і йде на створення і розвиток корпорації. Може, колись настане час для екскурсій, коли корпорацією буде управляти новий менеджмент. Адже зараз до нас іде багато молодих людей із відповідними знаннями, сподіваюся, що вони підхоплять все те, що зроблено за минулі десятиліття, і далі будуть провадити корпорацією на відповідному високому професійному рівні. Пишаюся тим, що вона створена в першу чергу для українців, а також для інших націй. Ми створювали «Міст» під гаслом: «Кордони — роз’єднують, а «Міст» — поєднує». І це гасло продовжує дуже добре працювати.
Розмовляв Іван Бесяда

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply