Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Річні загальні збори КУК (відділ Торонто)

Автор:

|

Травень 01, 2021

|

Рубрика:

Річні загальні збори КУК (відділ Торонто)
Президент КУК Олександра Хичій, Тарас Багрій та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко

Річні загальні збори Конґресу українців Канади (КУК, відділ Торонто) відбулися 21 квітня ц. р. у форматі відеоконференції. На зборах були присутні 86 представників із 49 зареєстрованих складових організацій Конґресу. Збори вів Петро Штурин, президент КУК (відділ Торонто).
Учасників зустрічі привітав і побажав успішної роботи новообраний президент Онтарійської провінційної ради КУК. До привітань приєдналася також Олександра Хичій, президентка національного КУК, вона зробила коротку презентацію про діяльність Конґресу «Що ми навчилися від пандемії».
Делегати затвердили склад Верифікаційноі комісії та протокол попередніх зборів.
Про діяльність КУК-Т за 2020 рік розповів п. Штурин. Через пандемію та обмеження робота перейшла в режим онлайн, але не припинялася. Відзначили Дня пам’яті біля пам’ятника воїнам в Українсько-канадському меморіальному парку. Через обмеження під час пандемії відзначення відбулося з невеликою кількістю присутніх. Але все ж владики наших Церков відслужили панахиду за полеглими воїнами, а урядові представники поклали вінки до пам’ятника.
Щорічне вшанування пам’яті жертв Голодомору не змогло відбутися так, як планували, CNE скасувала захід за день до події з огляду на рекомендації Toronto Public Health. На щастя, нам вдалося залучити національний автобус із інформування про Голодомор й організувати маленький караван вулицями Торонто в день запланованого вшанування жертв Голодомору.
Петро Штурин коротко поінформував присутніх про ідеї щодо святкування Дня незалежності України. Цього року святкування також відбудеться віртуально. Комітет із підготовки відзначення Дня незалежності опрацьовує різні версії, як провести свято.
Щодо Меморіалу Голодомору — залишається завершити лише дві справи: ремонт встановлених лавок біля скульптури дівчинки та встановлення додаткових донорських табличок. Коли це буде зроблено, Меморіал буде завершений відповідно до вимог контракту. Велика подяка усім, хто довели цей масштабний проєкт до кінця.
Із фінансовим звітом також виступив п. Штурин. Звіт Контрольної комісії представила Кассандра Прокопів, голова Комісії.
На закінчення зборів Петро Штурин привітав усіх із прийдешнім святом Воскресіння Христового, побажав витривалості, здоров’я й усього найкращого, а також подякував усім за участь у зборах.
Пресслужба КУК (відділ Торонто)

Як повідомляв «Міст», минулі звітно-виборчі збори КУК-Торонто відбулися у листопаді 2020-го.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply