Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

П’ять ресторанів, які популяризують українську кухню в Америці

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

П’ять ресторанів, які популяризують українську кухню в Америці

В Америці відкрито чимало ресторанів, які дивують гостей українською кухнею. Ось п’ять найвідоміших таких закладів.

Veselka

«Веселка» стала третім найкращим цілодобовим рестораном Америки

За 63 роки існування ресторан Veselka змусив Нью-Йорк закохатися в українську кухню. Тут знімають епізоди фільмів, обідають американські знаменитості, а на вихідних вишиковуються черги охочих скуштувати українських страв. Цього року «Веселка» стала третім найкращим цілодобовим рестораном Америки за версією Інтернет-видання The Daily Meal.

Riel

Riel назвали найкращим новим рестораном року

Вареники зі стейком, чіпси з буряка, алкогольний коктейль «Борщ із кислинкою» — усі ці незвичні кулінарні комбінації можна спробувати в ресторані українсько-французької кухні Riel. Він розташований в Г’юстоні (штат Техас). А вигадав їх Раян Лачейн, канадець українського походження, у минулому професійний гокеїст. Нещодавно Лачейн увійшов до списку 20 найкращих кухарів Північної Америки за версією одного з провідних кулінарних журналів, а сам Riel назвали найкращим новим рестораном року.

«Стріча»

Їдальня при церкві перетворилась у популярний ресторан Нью-Йорку «Стріча»

Відчути на смак Україну гурмани Нью-Йорка приходять до скромного підвального приміщення у так званому українському селі на Мангеттені. Вже понад 40 років при українській греко-католицькій церкві Святого Юра працює кухня під лаконічною назвою «Стріча». Тут готують лише традиційні українські страви, а на зароблені гроші підтримують церкву. Не всі знають про існування цього унікального місця, адже навіть назва ресторанчику написана незрозумілою американцям кирилицею.

Pierogie Kitchen

Марі Торп, чий дідусь був українцем, 16 років тому відкрила вареничну Pierogie Kitchen

Марі Торп, чий дідусь був українцем, 16 років тому відкрила вареничну Pierogie Kitchen у Філадельфії (штат Пенсільванія). Жінка хотіла зберегти культуру, яка починала зникати в реґіоні.

Better Than Baba’s

Better Than Baba’s здобула титул найкращого фургону з їжею у Вінніпезі

Варенична на колесах Better Than Baba’s здобула титул найкращого фургону з їжею у Вінніпезі (провінція Манітоба). Вона також зберігає лідерство за найбільшою кількістю клієнтів. Її власник — Андрій Маліцький. Він виїхав зі Львова до Канади в 14-річному віці. Змалку захоплювався куховарством, спостерігаючи, як готує його бабуся. У 28 років відкрив вареничну на колесах, в якій став використовувати бабусині рецепти, додаючи до них власні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply