Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Проста, швидка та безпечна купівля речей у закордонних інтернет-крамницях із доставкою в Україну

Автор:

|

Жовтень 15, 2015

|

Рубрика:

Проста, швидка та безпечна купівля речей у закордонних інтернет-крамницях із доставкою в Україну

Віктор Кучма

Можливості сучасного шопінґу, як і Інтернету, — просто безмежні. Як швидко та безпечно купувати в іноземних інтернет-магазинах, як організувати доставку куплених речей в Україну, які є особливості в цьому процесі, розповідає Віктор Кучма, голова спостережної ради «Міст Експрес».

— У першу чергу варто коротко розказати, яким чином можна здійснювати покупки в іноземних інтернет-крамницях, що таке сервіс myMeest, створений для цього процесу, як ним користуватися та як він працює.
— myMeest — це унікальний сервіс із купівлі та доставки речей з інтернет-магазинів з-за кордону до покупця в Україну. myMeest дарує можливість будь-кому купити речі в іноземних інтернет-крамницях, оформити їх у посилку та відправити цю посилку в Україну, виконуючи всі дії в Інтернеті на власному комп’ютері або іншому мобільному пристрої (планшеті, смартфоні тощо). При цьому вам не потрібно приходити в поштове відділення або в банк для оплати, усе можна виконати швидко та комфортно у себе вдома чи в офісі.
— Скажіть, будь ласка, а як виникла ідея доставки товарів зі закордонних інтернет-магазинів? Чому ви були впевнені, що послуга буде користуватися попитом? Як удалося відстежити тренд збільшення популярності інтернет-покупок, у т. ч. закордонних?
— Поштово-логістична група «Міст» — міжнародна логістична компанія, яка надає послуги з логістики та доставки посилок уже впродовж більш ніж чверть сторіччя. Усі світові тренди
розвитку логістики та потреб клієнтів, у т. ч. динамічно зростаючий ринок електронної торгівлі товарами (інтернет-краниці), враховують фахівці нашої компанії. Міжнародний
статус, членство у всесвітньому поштовому союзі, спеціалізована поштово-митна інфраструктура та бажання населення купувати якісні, але водночас доступні за ціною товари — головні фактори, що пояснюють, чому ми надаємо сервіс доставки товарів із міжнародних інтернет-магазинів. А для того, щоби процес виконання закупівлі був максимально простим і доступним, — і було створено сервіс myMeest. Але вважаємо, що наразі це — тільки старт, споживачі послуги в Україні лише тренуються та набираються досвіду. Впевнені, що незабаром обсяги купівель зростуть у десятки разів, про що свідчить міжнародна статистику розвитку e-commerce в інших країнах.
— Які переваги у myMeest перед конкурентами, які особливості, чим ця доставка відрізняється від інших міжнародних доставок?
— Наші переваги, крім потужного багаторічного міжнародного досвіду і членства у світових поштових організаціях, — це потужна логістична інфраструктура безпосередньо в Україні, яка представлена торговим домом «Міст Експрес». Тому виконуємо високотехнологічну доставку до клієнтів із використанням сучасних засобів реєстрації виконання послуги, а також із можливістю вибору будь-якого способу доставки: кур’єром на адресу, до відділення, кількість яких зростає щодня, або до так званих поштоматів, тобто автоматичних пристроїв видачі відправлень, у яких споживач за кілька рухів може самостійно без оператора отримати посилку, виконавши при цьому одразу за необхідності всі оплати.

myMeest
— Із якими країнами зараз працюєте? У які країни та напрямки плануєте заходити в майбутньому?
— Сервіс myMeest дає можливість виконати доставку з будь-якої країни світу без обмежень. Після вибору доступного міжнародного поштового оператора в країні замовлення послуги таке відправлення буде доставлено до одного з наших центрів формування вантажів у Європі, звідки негайно буде відправлено в Україну. Отже, завдяки цій платформі перед клієнтами відкритий весь світ, зростати тільки може кількість наших центрів обробки вантажів для пришвидшення та ще більшого комфорту доставки в Україну.
— Чи існує специфіка доставки товарів, пов’язана з країною, напрямком, місцевістю? Можете розповісти щось цікаве, що запам’яталося найбільше? Із яким континентом працювати найскладніше? Чому?
— Специфіка доставки з різних країн насправді існує, але суттєво не впливає на можливість виконання послуги доставки. Наприклад, при замовленні товарів із Китаю споживачі зі задоволенням користуються послугою попередньої ідентифікації відповідності вантажу
замовленню, що значно зменшує кількість невдоволених якістю товару та повернень. Є країни, у яких не приймають для оплати платіжні картки, емітовані в Україні. Тоді в нагоді
буде послуга myMeest щодо викупу товару для клієнта.
— А в яких країнах українці найчастіше купують речі за кордоном? Із вашої статистки доставок — із яких країн іде найбільше замовлень і покупок?
— Найбільша зацікавленість споживачів зафіксована в Китаї (Alibaba.com), США (з їхніми мегаторговими платформами eBay та Amazon.com), у Європі — у Німеччині, Італії, набувають популярності покупки у Польщі.
— Припустімо, я хочу купити в Польщі кілька дитячих речей із доставкою через myMeest. Яким чином мені діяти, чи буде певне «підводне каміння» на будь-якому етапі, як це вирішувати, й основне — наскільки швидко мені привезуть обрані мною речі?
— Наприклад, ви вирішили купити товар у Польщі. У першу чергу знаходите потрібний інтернет-магазин, приміром, популярний дитячий Smyk.com. Виконуєте купівлю товару згідно з форматом крамниці й адресою постачання вказуєте наш склад у Польщі (перелік адрес складів у Європі можна знайти на сайті myMeest). До речі, у більшості випадків внутрішня доставка по країні, де розташований інтернет-магазин, — безкоштовна. Пізніше ви отримуєте від інтернет-крамниці трекінґ-номер відправлення (це — номер, за яким відстежується рух вантажу). Далі переходите на нашу платформу та створюєте своє відправлення: заповнюєте необхідні поля щодо адреси доставки в Україні, указуєте отриманий від інтернет-магазину трекінґ-номер, виконуєте оплату тощо. Уся процедура займає лише кілька хвилин. А далі очікуєте прибуття посилки в Україну на вказану вами адресу й обра ним вами способом доставки (кур’єром на адресу чи до відділення). Усі етапи руху посилки супроводжуються надсиланням вам SMS- та e-mail-повідомлень, тому ви будете щоденно в курсі подій щодо місцезнаходження вашого відправлення та зможете безтурботно його очікувати. Стандартний термін доставки відправлення від часу замовлення до моменту доручення, наприклад, у місто Харків, становитиме не більше як п’ять-шість робочих днів.
— Крім розширення списку країн, із якими можна працювати, у які ще напрямки плануєте розвивати послугу? Чим myMeest, скажімо, за рік чи навіть два буде відрізнятися від вже існуючого?
— myMeest розвиватиме нові додаткові сервіси, які будуть робити процес здійснення
покупок за кордоном зручнішим і комфортнішим. Наприклад, ми плануємо вдосконалити
систему оплати покупок, надати покупцю можливість вибору різних способів доставки
в Україну — «економ» та «експрес», працюємо над можливістю придбання речей у магазинах безпосередньо на сайті myMeest. Упевнені, що платформа буде щороку вдосконалюватися та відповідати вимогам часу.
Розмовляла Зоя Гурська

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply