Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Про колосальний український тил

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Про колосальний український тил
Ганна Гомонай

Ганна Гомонай

Головне завдання, яке ставить перед собою Ганна Гомонай, дружина Андрія Шевченка, Посла України в Канаді, — відкрити для Канади творчість сучасних українських режисерів, музикантів і письменників. «Після зустрічі в Торонто з українськими активістами, я зрозуміла, що це — колосальний український тил, який люди закривають на всіх фронтах: і медична допомога, і військова, і моральна, і волонтерська, і мистецька. В плані традицій ми дуже мало що можемо показати в Канаді. Бо тут усе це дуже добре збереглося. Таке відчуття, що ти в Україні і жодної різниці немає», — сказала вона.
Дружина дипломата зізналася, що вражена тим, як живе українська діаспора, скільки всього робить для України. Тому вона насамперед хотіла б їм не заважати. «Посольство України в Канаді має допомагати українській громаді у тій великій справі, яку вона робить. Ми навіть у найскромніших проханнях не змогли б просити того, що вони і так роблять», — каже п. Гомонай.
За її словами, переїзд до нової країни дався їй важко. Адже в Україні залишилися друзі, знайомі, звичне життя. Жінка каже, що українське законодавство гарантує дружині посла збереження робочого місця. Тож у разі чого вона готова повернутися на українське телебачення.

Максим Столяревський, Ukrainians in Toronto

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply