Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Понад 1,3 млн осіб у Канаді підтвердили своє українське коріння

Автор:

|

Червень 02, 2020

|

Рубрика:

Понад 1,3 млн осіб у Канаді підтвердили своє українське коріння
Андрій Шевченко

Своє українське коріння підтверджує понад 1,3 млн громадян Канади. Про це заявив Андрій Шевченко, посол України в Канаді. «Колосальна цифра!» — наголосив він. Дипломат додав, що в межах «нової хвилі» міґрації до Канади з України дуже часто приїжджають люди з вищою освітою та хорошою професійною підготовкою.
«Тобто ми можемо зі сумом сказати, що таким чином Україна, може, десь і втрачає тих людей, які могли б приносити тут велику користь. Але ще раз повернуся, що ми живемо в такий час, де було б абсолютно наївно вважати, що можна було б якимось штучним чином стримати, затримати, не пустити, переконати. Ми повинні думати над тим, як мотивувати, як створити тут такі умови, щоб у людей було велике бажання їздити за кордон, навчатися, набиратися досвіду, створювати там контакти, починати спільну справу, спільний бізнес і повертатися додому, щоб реалізувати себе на Батьківщині», — зазначив він.
Також п. Шевченко повідомив, що Україна та Канада планують підписати угоду про мобільність молоді. «Ще один напрямок, над яким ми працюємо, це угода про мобільність молоді. Вона маж дозволити молодим українцям за легшою процедурою до року поїхати до Канади на навчання і, навчаючись, працювати. Аналогічно для молодих канадців, котрі хочуть поїхати до України. Ось така наша картка», — зазначив дипломат. Він розраховує, що угоду підпишуть 2020 року, позаяк сторони вже перебувають «на фінішній прямій».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply