Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Підтримаймо Івана Бейкера!

Автор:

|

Жовтень 27, 2018

|

Рубрика:

Підтримаймо Івана Бейкера!

Іван Бейкер і Борис Вжесневський

Минулого тижня, 20 жовтня, в Plast Huculak Centre, відбулася конференція для засобів масової інформації, яку скликав Борис Вжесневський, депутат Федерального парламенту від району Етобіко-центр. Він зробив офіційну заяву стосовно того, що не буде балотуватися в депутати Федерального парламенту 2019 року і закликав українську громаду голосувати за Івана Бейкера, колишнього депутата Онтарійского парламенту, котрий широко відомий своєю громадською діяльністю.
Своєю чергою, п. Бейкер висловив слова подяки за підтримку п. Вжесневському і попросив сприяння в української громади. Він повідомив, що перед тим, як почати виборчу кампанію до парламенту, йому необхідно пройти стадію виборів членами Ліберальної партії в районі «Етобіко-центр».
У зв’язку з цим політик закликав членів української громади вступати в Ліберальну партію, щоб мати можливість попередньо проголосувати за нього. Членство є безкоштовним і його оформлення займає не більше кількох хвилин. У разі будь-яких питань із цього приводу Іван Бейкер попросив звертатися безпосередньо до нього за номером телефону 416-471-5675, або електронною поштою: baker.yvan@gmail.com.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply