Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Підтримаймо Івана Бейкера в депутати до парламенту Онтаріо та допомагаємо Україні у важкий для неї час

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Підтримаймо Івана Бейкера в депутати до парламенту Онтаріо та допомагаємо Україні у важкий для неї час

Саме під таким гаслом ми, канадські українці, маємо взяти активну участь у провінційних парламентських виборах, які відбудуться 7 червня й. р. І підтримувати на цих виборах нашого кандидата ми повинні не лише за його приналежністю до української спільноти, а й враховуючи весь його внесок у розвиток канадського суспільства та беззаперечні успіхи в парламентаризмі Онтаріо, зокрема на користь нашої історичної Батьківщини.
Якраз таким кандидатом і є Іван Бейкер, чинний депутат провінційного парламенту. Пропонуємо читачам тижневика «Міст» ознайомитися з його надзвичайно успішною парламентською діяльністю:
1. Обрання Івана Бейкера провінційним парламентарієм майже збіглося з Революцією гідності в Україні. Саме тоді в Канаді не лише відбувалися протести проти насильницьких дій режиму Януковича, а й українська спільнота звернулася до канадського уряду з проханням ввести проти цього режиму санкції. Прохання канадських українців залишилося без відповіді. Й аж після того, як Іван Бейкер, МРР, переконав прем’єр-міністра Онтаріо виступити зі заявою в провінційному парламенті щодо санкцій проти режиму Януковича, федеральний уряд урешті дав на це згоду. Отже, саме заява онтарійського прем’єра сприяла запровадженню цих украй потрібних санкцій.
2. Ставши провінційним парламентарієм, Іван був промотором того, що прем’єр-міністр Вин і уряд Онтаріо зайняли непохитну позицію щодо війни в Україні: на будь-яких заходах прем’єр засуджувала «окупацію України» та виступала проти окупаційної політики Росії (таке рідко траплялося з якимось урядом, тим паче — з провінційним).
3. Іван Бейкер став першим серед канадських політиків усіх рівнів, хто закликав федеральний уряд до надання Україні оборонної зброї.

в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, міністр охорони здоров’я Онтаріо Ерик Госкинс, Іван Бейкер, MPP. Київ, 9 лютого ц. р.

4. Іван Бейкер успішно сприяє тому, щоб Онтаріо надавало допомогу Україні в різних сферах:
а) за його ініціативою відбулася офіційна поїздка до Україні міністра охорони здоров’я Госкинса і самого Івана;
б) реформуванні охорони здоров’я й інклюзивної освіти — після зустрічі прем’єр-міністра Вин із Президентом Порошенком і прем’єр-міністром Гройсманом;
в) Онтаріо підписало Меморандум про взаємне порозуміння з Уляною Супрун, виконувачкою обов’язки міністра охорони здоров’я України, згідно з яким провінція буде підтримувати започатковані в Україні реформи;
г) міністр Госкинс зобов’язався допомогти Президенту Порошенкові в забезпеченні запровадження телемедицини та досвіду Онтаріо в галузі охорони здоров’я згідно з Меморандумом порозуміння, підписаним канадським федеральним урядом і Світовим банком (саме Онтаріо буде надавати експертизу, оскільки в федерального уряду відсутній потрібний досвід).
5. Іван Бейкер тісно співпрацював із провінційним урядом, аби 2015 року було видалено $750,000 з метою функціонування пересувного класу (так званого Голодомор-автобусу) для ознайомлення з трагедією Голодомору.
6. Завдяки Іванові Бейкеру тема Голодомору й Інтернування українців Канади в роки Першої світової війни увійшли в навчальну програму Онтаріо.
7. Допомагав мерові Торонто та його команді, а також Конґресу українців Канади (відділ Торонто) в пошуках відповідного місця для встановлення пам’ятника жертвам Голодомору.
8. Організував низку заходів у будинку провінційного парламенту (Queen’s Park) згідно з побажаннями української й інших східноєвропейських громад, зокрема, присвячених пам’яті жертв Голодомору та Дня української спадщини; здобув одноголосну підтримку парламентаріїв на підняття кримськотатарського (національного, а не державного!) прапору перед парламентом у кожну річницю депортації цього народу; отримав загальну підтримку на відзначення 125-річчя поселення українців у Канаді в законодавчому онтарійському органі, де виступив разом із прем’єром.
Віримо, що Іван Бейкер надовго залишиться на політичній арені Країни кленового листка, бо такі працьовиті та самовіддані професіонали є задатком добрих починань не лише для нашої провінції, а й для усієї Канади. Попутного вітру в його політичні вітрила!
Підтримаймо перспективного канадського політика Івана Бейкера, колишнього голову Конґресу українців Канади в Онтаріо, одного з кращих парламентаріїв Онтаріо! Будьмо активними!
Запропонуйте йому вашу конкретну поміч! Телефонуйте: 416-471-5675, звертайтеся електронною поштою: contactyvanbaker@gmail.com, або за адресою Торонто: 4800 Dundas St. W., Suite 001 (неподалік від перетину Islington Ave. i Dundas St. W.).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply