Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Перебування Блаженнійшого Святослава в Торонто

Автор:

|

Жовтень 20, 2016

|

Рубрика:

Перебування Блаженнійшого Святослава в Торонто
Блаженнійший Святослав — у центрі

Блаженнійший Святослав — у центрі

Зустріч Блаженнійшого Святослава з парохом церкви Пресвятої Євхаристії о. Володимиром Кривоглавим і з Парафіянами відбулася в день святих Любові, Віри, Надії, Софії. Був теплий не спекотний день золотої осені. Я поспішала на Святу Літургію та на зустріч із Патріархом, аби знову і знову відчути присутність Бога на землі!
«Легко сказане гарне слово щиро, здатне втішити і підтримати», — так, ідучи до церкви, я думала про Блаженнійшого і його проповіді. Багатьом вже доводилося чути його щирі і доступні промови, його науки про віру та любов. І ось саме зараз я хочу поділитися своїми враженнями про цю незабутню зустріч в церкві Пресвятої Євхаристії на Бродвю.
Біля входу до церкви з вазонків ніби простягали свої пелюстки різнокольорові квіти на зустріч Блаженнійшому, на зустріч людині, котра закохана в Україну і привезла цю любов до рідної нам, українцям Канади.
З любов’ю та теплотою він звертався до нас і на Святій Літургії, і на проповіді, і просто в розмові. Хотілося напитися цієї любові, доброти, щирості, теплої усмішки! Я це відчувала і раніше, бо багато разів була на прощах в Україні і мала щастя слухати патріарха. Він вселяє віру в краще майбутнє України і віру в її Воскресіння.
На проповіді Блаженніший наголосив, що Україна зараз, як Ісус Христос, проходить свою Хресну дорогу. Україну шматують, оббріхують, як Ісуса, вона падає від Голодомору, але піднімається, падає від пострілів енкаведистів, совєтів, і знову піднімається. А в наш час страждає від ґеноциду, стогне від зажерливих і ненаситних олігархів! Але вже твердіше ступає і прямує своєю Хресною дорогою.
Тому патріарх Святослав закликав і закликає вірити в краще майбутнє України… «По вірі вашій дасться вам»… Але віра має бути підкріплена виконанням Божих заповідей. І щоб зло відступило, треба частіше усміхатися з любов’ю! Як просто, правда? Таке було моє враження від почутого в церкві Пресвятої Євхаристії на Бродвю.
А тим часом у залі жінки у вишиванках готувалися до зустрічі за кавою, викладали канапки, різноманітні фрукти, солодкі тістечка й овочі. Частування в п’ятницю, в пісний день, вразило приємно: шведський стіл, оформлення зали, затишок, всі страви смачні й без ковбасок чи шинок.
Усе було підготовлено зі смаком і гарно, до зустрічі з Патріархом дівчата дуже постаралися і ще раз вразили всіх гостей своєю щирістю та любов’ю стосовно до події, до свого пароха і до гостей. Всі тепло зустріли Блаженнійшого Святослава і про цю зустріч, я впевнена, в кожного залишаться гарні спогади та благословення владики!
Слава Ісусу Христу! З любов’ю, Стефанія

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply