Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Онтаріо забезпечує безкоштовне навчання студентам

Автор:

|

Лютий 09, 2017

|

Рубрика:

Онтаріо забезпечує безкоштовне навчання студентам

Іван Бейкер представляє OSAP

Завдяки онтарійському урядові коледж і університет тепер стають доступнішими для студентів та їхніх сімей по всій провінції, зокрема в Етобіко-центрі. Уряд Онтаріо розробив для студентів новий механізм кращого розуміння можливої фінансової допомоги після отримання ними середньої освіти, а також розміри коштів усіх вищих студій.
Іван Бейкер, депутат парламенту Онтаріо, нещодавно поінформував студентів 10, 11 і 12 класів у Silverthorn Collegiate Institute про трансформацію провінцією Програми допомоги студентам Онтаріо (OSAP). Присутніми були: superintendent Glen Duffus, trustee Chris Glover і undergraduate Student Alliance Steering Committee, Colin Aitchison. А сам директор школи Сем Іскандар привітав MPP Івана Бейкера.
Щораз більше студентів Онтаріо зараз засвоюють програму середньої школи, але дехто з них не наважуються вступати до коледжу чи університету через заклопотаність про кошти.
Новий OSAP безкоштовно забезпечить програму навчання студентам, заробіток сімей котрих складає менше $ 50,000 на рік. Студенти з родин, дохід яких є більшим, також отримають користь від більших грантів і кредитів. Унаслідок цього близько 80 % усіх одержувачів OSAP закінчать студії з меншим провінційним боргом. Новий OSAP допоможе більшій кількості студентів у їхньому намаганні здобувати вищу освіту.
Новий калькулятор на сайті OSAP дозволить студентам краще зрозуміти кошти програми та фінансову підтримку, яку надаватимуть для їхніх студій. Потрібно лише подати основну інформацію на сторінку: https://www.ontario.ca/page/osap-ontario-student-assistance-program і за кілька кліків студенти дізнаються, скільки допомоги вони могли б отримати від нового OSAP і скільки коштуватиме їхня програма.
Новий калькулятор повторює те, що MPP Іван Бейкер запропонував в особистому законопроекті «Закон про шляхи до післясередньої освіти» (Pathways to Post-Secondary Education Act). Законопроект вимагає, щоб уряд створив онлайн-механізм для надання інформації про кожну програму вищої освіти в Онтаріо: доступ до неї, сприйняття програми, її результативність. Це дасть можливість студентам та їхнім сім’ям зробити усвідомленіший вибір щодо майбутніх студій.

Мирослава Олексюк

Пряма мова
Іван Бейкер, депутат провінційного парламенту від Етобіко-центру:
— Коли мене обрали членом провінційного парламенту від Етобіко-центру, я зосередився на вирішенні проблеми безробіття серед молоді завдяки ширшому доступові до вищої освіти, а також на інформуванні студентів, як скористатися в Онтаріо із цих програм. Новий OSAP розширить доступ до університетів і коледжів усім студентам, незалежно від їхнього фінансового стану. Новий інструмент OSAP допоможе студентам краще зрозуміти витрати на вищу освіти та фінансову підтримку, доступну для них. Завдяки покращенню доступу та підтримки студентів у прийманні усвідомленішого вибору, студенти закінчать студії з меншими боргами та кращими перспективами для працевлаштування.

Деб Меттюз, віце-прем’єр-міністр, міністр вищої освіти та розвитку професійних навичок, відповідальний за нові технології:
— Ми рухаємося вперед з найамбітнішою реформою студентської фінансової допомоги в Північній Америці, позаяк наш уряд вважає, що можливість людини отримати доступ до вищої освіти має ґрунтуватися на її здатності до навчання, а не на її платоспроможності. Новий OSAP забезпечить понад 150 тис. студентів по всій провінції безкоштовною вищою освітою.

Колін Аітчісон, віце-президент у справах університетів Студентської спілки в Університеті Вілфред Лорьє, член Керівного комітету альянсу студентів Бакалаврату Онтаріо:
— Новий калькулятор OSAP допоможе студентам краще визначитися з коштами для їхніх студій наступного року, що призведе до обґрунтованіших рішень. Також цей інструмент дозволить батькам перспективних студентів заздалегідь планувати їхні студії, маючи точну інформацію щодо підтримки їхньої дитини. Це, своєю чергою, дозволить батькам розробляти ефективні фінансові плани доти, доки їхні діти розпочнуть свої студії.

Факти
* студенти, які вступають у коледж та університет станом на вересень 2017 року першими скористаються новою Програми допомоги студентам Онтаріо (OSAP);
* новий OSAP дозволить студентам зрілого віку претендувати на більше число грантів, завдяки чому вони зможуть повертатися на вищі студії задля осучаснення своїх знань; приклад: самотній батько, у котрого троє дітей із доходом $60,000 на рік, згідно з новим калькулятором OSAP матиме право на більш, ніж $16,000 безоплатної допомоги. Завдяки цьому середнє навчання в університеті стає безкоштовним, крім цього, ще залишатимуться кошти на придбання книг та деякі додаткові витрати;
* калькулятор гарантує, що сім’ї студентів чітко бачитимуть різницю між звичайною вартістю навчання і тим, що студент фактично мав би заплатити;
• у 2014-2015 рр. Онтаріо виплатило майже $1,3 млрд у вигляді грантів і кредитів для студентів.

Більше інформації:
* Ontario Student Assistance Program
* Ontario’s colleges and universities

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply