Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Онтаріо допомагатиме Україні

Автор:

|

Лютий 15, 2018

|

Рубрика:

Онтаріо допомагатиме Україні

Уляна Супрун, Ерик Госкинс та Іван Бейкер

Провінція Онтаріо й Україна 9 лютого підписали Меморандум про сприяння покращенню догляду за хворими в Україні шляхом. Іван Бейкер, депутат від округу Етобіко-центр, приєднався до міністра охорони здоров’я та довготермінової допомоги Онтаріо Ерика Госкінса на зустрічі з виконувачем ообов’язків міністром міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун.
Упродовж наступних трьох років ця угода сприятиме співпраці в навчальних програмах і дослідницьких проектах, обміну інформацією та фахівцями в галузі охорони здоров’я. Партнерство буде зосереджене на телеохороні здоров’я та телемедицині, профілактиці та виявленню хвороб, терміновій допомозі, психічному здоров’ю та наркоманії, освіті фахівців охорони здоров’я, а також сільській медицині та наданні медичної допомоги.
Зараз Україна здійснює значні реформи в охороні здоров’я, щоб трансформувати методи надання якісної допомоги українцям, особливо тим, хто мешкає у віддалених громадах і сільських районах країни. Обмін найкращими практиками Онтаріо допоможе Україні, оскільки вона лише починає ці реформи.
Д-р Супрун зустрілася з міністром Гокинсом і депутатом Бейкером у Торонто в листопаді 2017 року, щоб обміркувати найкращі практики в галузі охорони здоров’я, в т. ч. телемедицину.
Під час двосторонньої зустрічі прем’єр-мінстра Онтаріо Кетлін Вин із Президентом України Порошенком у вересні 2017-го, та на черговому засіданні прем’єра Онтаріо з прем’єр-міністром Гройсманом у жовтні 2017 року, обговорювали проблеми надання якісної медичної допомоги віддаленим громадам. Прем’єр Онтаріо вітала можливість провінції допомогти Україні у проведенні реформ у галузі охорони здоров’я через обмін у конкретних питаннях провінційним досвідом.

Пряма мова
Ерик Госкинс, міністр охорони здоров’я та довготермінової допомоги Онтаріо:
— Онтаріо співпрацює з Україною щодо низки ініціатив із підготовки, освіти й обміну знаннями. Ця угода посилює наші важливі відносини шляхом встановлення партнерства задля обміну інформацією про надання медичної допомоги та спільних програм, які принесуть користь обом сторонам. Я з нетерпінням чекаю, щоб будувати ці відносини у майбутньому.

Уляна Супрун, виконувач обов’язки міністра охорони здоров’я України:
— Підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці з урядом Онтаріо підтверджує наше взаємне прагнення працювати разом над трирічною програмою розвитку охорони здоров’я. Наша головна мета — перетворити систему охорони здоров’я України на ефективну медичну службу ХХІ ст. Ми дуже цінуємо підтримку Канади в цьому процесі, позаяк це країна, яка завжди пропонувала Україні руку допомоги та плече, на яке можна спиратися навіть у найважчі часи.

Іван Бейкер, МПП, Етобіко-центр:
— Пишаюся тим, що Онтаріо буде допомагати Україні, оскільки вона здійснює значні реформи своєї системи охорони здоров’я, перейнявши наш досвід і найкращі практики у сфері телеохорони здоров’я та телемедицини, а також в інших сферах надання медичної допомоги, як сільська медицина, невідкладна допомога, психічне здоров’я та наркоманія, освіти медичних працівників і профілактики хвороб. Пишаюся тим, що Онтаріо допоможе покращити надання охорони здоров’я в Україні та допоможе українцям жити здоровішим життям.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply