Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Олег Сенцов зустрівся з українською громадою та прем’єром Канади

Автор:

|

Лютий 05, 2020

|

Рубрика:

Олег Сенцов зустрівся з українською громадою та прем’єром Канади
На зустрічі з Олегом Сенцовим

2 лютого ц. р. провідники Світового конґресу українців (СКУ) та Конґресу українців Канади, а також численні представники української громади зустрілися в залі в «Олд Мілл» у Торонто з режисером Олегом Сенцовим, колишнім бранцем Кремля. Спонсором зустрічі виступила фундація «Будучність», а організатором — Крайова управа Ліґи українців Канади.
Змістовна та відверта дискусія передбачала питання про невпинну аґресію Російської Федерації (РФ) проти України, підтримку подальшого демократичного розвитку України, а також про роль СКУ та світової української спільноти в зміцненні незалежности та територіальної цілісности України. Численна українська громада з цікавістю слухала відповіді Олега Сенцова на запитання авдиторії. Такий діалог був цікавим як для гостя, так і для місцевих українців.
«Українська громада тут не лише найбільша за межами нашої країни, але й найвпливовіша. І вони це одразу продемонстрували, прийшовши величезним натовпом на зустріч. Запитання були дуже гострі та важливі. Ніяких дурниць про борщ та улюблені страви. Потім відбулася ще глибша розмова з провідниками українських організацій у Канаді. Тема одна й головна: Україна, як їй допомогти протистояти аґресору та розвиватися. Дуже дякую їм усім за підтримку рідної неньки», — поділився враженнями від зустрічі гість.
Дохід від цієї зустрічі був призначений для фонду «Приятелі Збройних сил України».
Після цього п. Сенцов зустрівся із Джастіном Трюдо. Українець зробив із прем’єром Канади селфі й так підписав фото: «З одним із найвідданіших і найміцніших союзників України». «Як політичний в’язень, Олег Сенцов продемонстрував неймовірну силу й мужність. У парламенті ми розмовляли про його боротьбу за права пригноблених і незаконно ув’язнених, і я ще раз підтвердив незмінну підтримку Канади суверенітету й територіальній цілісності України», — написав глава канадського уряду у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply