Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Оголосили переможця літературної премії Пітерсона

Автор:

|

Грудень 18, 2022

|

Рубрика:

Оголосили переможця літературної премії Пітерсона
Тарас Кузьо

Літературну премію імені Пітерсона за 2022 рік здобула книжка Тараса Кузьо Russian Nationalism and the Russian-Ukrainian War: Autocracy-Orthodoxy-Nationality. Переможця оголосили на гала-концерті в Торонто, організованому Літературним фондом ім. Петерсона у співпраці з фундацією «Будучність». Лавреат премії отримає грошову винагороду 25 тис. CAD. Додаткові 5 тис. CAD присудили видавцеві книжки. Фіналісти, які увійшли до короткого списку, також отримають по 5 тис. CAD.
Літературна премія Пітерсона — це міжнародна книжкова премія, яку присуджують раз на два роки. Вона відзначає оригінальні публіцистичні твори, написані англійською або українською мовами. Премія зосереджує увагу на книгах, які сприяють кращому розумінню України чи українського народу та тематика яких актуальна для світової української спільноти.
«І хоча Літературний фонд Пітерсона отримує велику кількість англомовних заявок з Європи та Північної Америки, — зазначила Ліза Шимко, голова журі, — цього року, попри неймовірні виклики, з якими зіштовхуються автори та видавці в Україні внаслідок неспровокованої війни Росії проти України, ми були раді отримати переважну кількість номінацій від українських видавців, які сповнені рішучості залишатися життєздатними й актуальними, попри цю жахливу війну».
Як повідомляв «Міст», візія Стенлі Пітерсона стає реальністю.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply