Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

ОДУМ: дитячо-юнацький відпочинковий табір чекає

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

ОДУМ: дитячо-юнацький відпочинковий табір чекає

У мальовничій долині на околиці Лондону (Онтаріо), де розташована оселя Організації демократичної української молоді (ОДУМ) «Україна , щороку у липні маленьких і підліткових українців гостинно вітає двотижневий відпочинковий табір ОДУМ.
Як? Ви ще не знали? Відпочинковий табір ОДУМ — це два тижні фантастичного відпочинку на природі для дітей 7-15 років, котрими опікуються спеціально навчені виховники! Більшість цих виховників самі нещодавно були дітьми та щолипня приїздили в табір на відпочинок.
Відпочинковий табір ОДУМ — це два тижні плекання дітьми своєї рідної мови через вивчення українських пісень, щоденних захоплюючих занять розмаїтими мистецькими проектами, заохочення до активного спілкування та вигадування текстів українською мовою.
Відпочинковий табір ОДУМ — це щоденне плавання або ж просто веселе плюскотіння таборовиків у відкритому басейні під наглядом тренованих рятувальників і з дотриманням усіх правил безпеки.
Відпочинковий табір ОДУМ — це щорічна захоплююча мандрівка таборовиків у супроводі виховників за межі табору з ночівлею у наметах або ж просто неба, зі співами, жвавим спілкуванням і ласуванням смаженими на вогні солодкими сморсами. А ще у мандрівці таборовики набувають початкових знань про те, як правильно та безпечно напнути намет, запалити, а потім загасити багаття, назбирати хмизу тощо.
Відпочинковий табір ОДУМ — це щоденне здорове харчування дітей домашньою їжею, приготованою на кухні оселі «Україна» з безліччю вітамінів у свіжих овочах і фруктах, що подаються дітям ТРИЧІ на день.
Відпочинковий табір ОДУМ — це вечірня забава-дискотека з танцями, де лунає багато сучасної української музики і на яку завжди нетерпляче чекають таборовики!
Відпочинковий табір ОДУМ — це велична та гарна ватра, що її майструють і запалюють для дітей виховники наприкінці кожного таборового тижня. «Запалала наша ватра… Вогонь… Вогонь… Світить місяць барви шатра» — чути дружній спів таборовиків невдовзі після того, як величезні язики полум’я здіймаються аж до неба. А трохи згодом біля ватри усі групи та боровиків, від молодших і до найстарших, показують різноманітні гумористично-театральні сценки, реалізовані власними зусиллями і здебільшого УКРАЇНСЬКОЮ мовою. До речі, батьки таборовиків завжди є бажаними гостями на ватрі!
І, може, найголовніше: відпочинковий табір ОДУМ — це нові друзі, дружба з котрими в багатьох дітей залишається на все життя! Не вірите? Запитайте в колишніх таборовиків і виховників — у тих, кому зараз 30, 40 чи й більше років!
Ну, що? Можете уявити, який чудовий таборовий відпочинок і досвід чекає на ваших дітей? Детальнішу інформацію та зареєструватися можна за адресою www.odum.org; odumcamps@gmail.com або за тел.: 905-302-3330 (Олена Галкж).

Дмитро Кублицький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply