Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Oбрати фах із успішною кар’єрою

Автор:

|

Листопад 06, 2019

|

Рубрика:

Oбрати фах із успішною кар’єрою
Одна з комп’ютерних лабораторій у Centennial College

Торонто стає кремнієвою долиною не лише Канади, але й усієї Північної Америки. Епідемія щодо отримання освіти в ІТ-сфері набирає шалених обертів і не оминає й Україну. Молодь масово цікавиться цією галуззю навчання. Зараз споживач користується ІТ-технологіями все більше і більше, що, своєю чергою, вимагає від постачальників впроваджувати найостанніші високотехнологічні винаходи та програми, а необхідні знання отримують у відповідно облаштованих за останнім словом техніки навчальних закладах.
Студенти в Україні, які навчаються на ІТ-програмах, безперечно отримають добру працю, але їхній кар’єрний ріст пришвидшиться, як і зарплатня, якщо студент володіє англійською мовою й проходив додаткове навчання за кордоном. Саме це й пропонує українським студентам Канада.
Провідні ІТ-школи у державних коледжах тут обладнані найсучаснішими лабораторіями і необхідними пристроями, що дозволяє студенту працювати з таким «космічним» обладнанням і такими дорогими програмами, які просто недоступні для студентів в українських навчальних закладах. Отже, закінчивши програму в ІТ-сфері у Канаді, випускник апріорі стає на «голову вищим» за своїх однолітків із України. Відтак це забезпечує молоду людину можливістю отримати кращу посаду у ланцюжку програмістів зі старту та з вищою зарплатою.
Не таємниця, що в основному більшість ІТ-послуг, які генерують в Україні, тобто програмне забезпечення та підтримка різноманітних програм і платформ, виконують для західного замовника. Наприклад, для мережі супермаркетів Canadian Tire, значна частина програмування та підтримка онлайнплатформи здійснюють українські айтішники. Іншим прикладом є Bombardier Transportation, відома канадська компанія, яка має представництво у Харкові й де пишуть програмування для сигналів залізничної колії та метро. Але щоб потрапити на роботу у такі компанії необхідно знати англійську мову, а якщо потенційний працівник має ще й диплом із Канади, то шанси однозначно стають вищими.

Урок у Centennial College

У самій Канаді потреба в ІТ-фахівцях буде лише зростати. Адже не тільки компанії з написання програм чи створення вебпорталів, а майже кожна фірма, державна структура й організація потребує айтішника, і не одного.
Всі знають, що кіберзлочинність набирає гіперзвукових обертів, а це загрожує не тільки пересічній індивідуальній особі, чи банку, чи окремій структурі, але й національній безпеці цілих країн. Нещодавній скандал із втручанням зовнішніх кіберзлочинцiв у вибори президента США свідчить про велику небезпеку, яку несе ця мафія. А Україна в останні роки потерпає систематично від схожих зовнішніх кібератак, що також становить національну загрозу. Пам’ятаєте «Пєтю»? Щоб протидіяти таким загрозам, необхідні висококваліфіковані ІТ-спеціалісти. Саме такі програми також пропонують у канадських коледжах, зокрема, у Centennial College у Торонто.
Відповідно до інформації Міністерства інновації, науки та економічного розвитку Канади, канадський сектор економіки Інформаційної та телекомунікаційної технології (Information and Communication Technology, ICT) 2018 року генерував 193 млрд CAD доходу та виріс майже на 4 % порівняно з попереднім роком. У цьому секторі працює понад 652 тис. людей, із середньою річною зарплатою 77 тис CAD. Середня зарплата в ICT вища за інші галузі народного господарства у Канаді на 49 %.
Якщо ваші друзі чи рідні з України бажають отримати освіту в ІТ-галузі в Канаді, запрошуємо звертатися до «Групи Провіденс», офіційного представника низки державних коледжів Канади.
«Група Провіденс» — найавторитетніша канадська консалтингова компанія в освітянській сфері і добре відома серед української діаспори в Торонто. Компанія працює з 2010 року і допомогла уже багатьом студентам здобути вищу освіту в Канаді.
«Група Провіденс» надає послуги українцям, котрі проживають в Канаді, США й Україні щодо можливості приїзду їхніх близьких, рідних і просто друзів із України на навчання до Канади, як на довготермінові програми, так і на короткотермінові курси з вивчення англійської мови.
«Група Провіденс» вже має угоди з Centennial College, Niagara College, Sheridan College, George Brown College, Humber College, із мовним центром у Торонто Hansa Language Centre і з Торонтською шкільною радою, до якої входять понад 550 шкіл у місті Торонто. Таким чином дорослі, студенти та школярі з України мають змогу широкого вибору навчання в Канаді, коли звертаються до «Групи Провіденс».
До кожного студента «Група Провіденс» застосовує індивідуальний підхід, адже кожна справа вимагає унікального вивчення, уваги та знання, як діяти у цій чи іншій ситуації. Саме на такі послуги може розраховувати кожен клієнт, котрий звертається до «Провіденсу».
За отриманням додаткової інформації про IT-програми, або як ваші рідні можуть приїхати на навчання до Канади, звертайтеся до «Групи Провіденс» електронною поштою: info@prov.in.ua або за номером телефону чи «вайберу»: +1-647-831-2139 (Канада), +38-095-665-3025 (Україна), додаткову інформацію можна знайти й на інтернет-сторінці: www.prov.in.ua.
Пресслужба «Групи Провіденс»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply