Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Надання додаткових можливостей різним громадам задля їхнього процвітання

Автор:

|

Липень 20, 2017

|

Рубрика:

Надання додаткових можливостей різним громадам задля їхнього процвітання

Іван Бейкер на Українському фестивалі в Торонто

Онтаріо завдяки новому грантові надає новоприбулим і мультикультурним спільнотам осягнути більше можливостей. Програма спрямована на зміцнення різноманітності та зменшення бар’єрів задля залучення в суспільне життя.
Нещодавно Лаура Альбанезе, міністр громадянства та імміґрації, заявила, що провінція розпочала нову програму грантової підтримки мультикультурного співтовариства (Multicultural Community Capacity Grant Program).
Програма буде підтримувати проекти громади, що сприятимуть розмаїттю та зменшенню комунікативних бар’єрів, одночасно надаючи можливості новоприбулим та етнокультурним спільнотам сповна брати участь у громадському, культурному, соціальному й економічному житті Онтаріо. Проекти будуть відібрані, враховуючи наступне:
* підвищення міжкультурної обізнаності й їхнього розуміння;
* посилення громадянської активності та соціальних зв’язків;
* покращення соціальної й економічної інтеграції нових громадян та уразливих груп, насамперед біженців, новоприбулих жінок та молоді;
* поліпшення становища жінок, наприклад, шляхом надання їм можливостей щодо лідерських ролей;
* покращення доступу до послуг новоприбулим і різноманітним громадам.
Підтримка розмаїтих та інклюзивних громад, яка є частиною плану уряду щодо створення робочих місць, зростання нашої економіки та надання допомоги людям у їхньому повсякденному житті.

Офіс Івана Бейкера

Пряма мова
Іван Бейкер, MPP Etobicoke Center:
— Як сина і онука імміґрантів, моя сім’я завжди заохочувала мене шанобливо ставитися до моєї спадщини, особливо під час святкування і відзначення мультикультуралізму та різноманітності у Канаді. В Онтаріо нам безмірно пощастило бути оточеними безліччю культур. Оскільки мене обрали, я постійно виступав за те, аби ми зробили все можливе, щоб підтримати наші мультикультурні спільноти в Етобіко, а також в Онтаріо. Мені надзвичайно приємно, що уряд Онтаріо та міністр громадянства та імміґрації Лаура Альбанезе створили цю програму, завдяки якій отримають допомогу громади та, своєю чергою, сприятимуть мультикультуралізму.

Лаура Альбанезе, міністр громадянства та імміграції:
— Ця програма допоможе місцевим організаціям розвивати різноманітність та усувати комунікативні бар’єри громад по всій провінції. В Онтаріо ми всі виграємо, коли кожен матиме можливість брати участь у громадянському, культурному, соціальному й економічному житті. За нашої підтримки організації зможуть створити міцні та різноманітні громади, де кожен буде активним у нашому суспільстві.

Вражаючі факти
* Онтаріо інвестуватиме 6 млн CAD упродовж двох років через Програму грантової підтримки мультикультурного співтовариства задля реалізації проектів громад, які в 2017-2018 рр. матимуть доступ до 3 млн CAD.
* Онтаріо інвестує більше 110 млн USD в 2017-2018 роках у програми, що допоможуть новоприбулим і біженцям досягти успіху у сприянні розмаїттю.
* Проекти будуть реалізовуватися з 1 листопада 2017-го до 31 березня 2018 року.
* Інкорпоровані, неприбуткові організації й особи, котрі представляють неінкорпоровані, неприбуткові організації, орієнтовані на імміґрантські й етнокультурні громади, мають до 1 серпня ц. р. подати проектну пропозицію. Програма має два напрямки: один — для приватних осіб, що представляють неінкорпоровані, неприбуткові організації з можливими грантами від $1,000 до $ 3,000, а другий — для інкорпорованих, неприбуткових організацій із можливими грантами від $3,000 до $8,000.
* Онтаріо підтримує десятки мультикультурних грантоотримувачів через програми Ontario150 Community Capital, Community Celebration and Partnership. Перейдіть на сайт ontario.ca/150, аби дізнатися більше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply