Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Мюнхенський план капітуляції України

Автор:

|

Лютий 26, 2020

|

Рубрика:

Мюнхенський план капітуляції України
Франсуа-Філіп Шампань

Канадська група сприяння демократії в Україні (КГСДУ) звернулася до Франсуа-Філіпа Шампаня, міністра закордонних справ Канади, з листом, в якому наголошує на небезпеці світовому порядку у зв’язку зі запропонованим на Мюнхенській безпековій конференції 2020-го планом умиротворення Росії. КГСДУ вважає, що Канада як зразок західної демократії повинна стати в авангарді прогресивно-миролюбних сил світу, щоб спільно добитися закінчення російсько-української війни. Наприкінці подали пункти, які Група пропонує долучити до плану фактичного примусу Росії до миру.
Мюнхенська конференція з безпеки, яка нещодавно відбулася за участю низки лідерів провідних держав світу, засвідчила, що Європа шляхом загравання з аґресором Росією провокує її на нові збройні конфлікти. Напрошується паралель зі зловісним Мюнхеном 1938 року, коли за згодою Великої Британії та Франції нацистська Німеччина загарбала частину території Чехо-Словаччини. Саме це призвело до страхітливої Другої світової війни.
14 лютого ц. р. Мюнхен знову став центром нового політичного продажництва, де на 56-й безпековій конференції представили план «12 кроків для більшої безпеки України й євроантантичного реґіону» авторства Групи експертів із питань євроатлантичної безпеки, в т. ч. з Російською радою з міжнародних
справ. Насправді цей документ є планом капітуляції України, адже збройну аґресію Росії проти України в документі назвали «конфліктом в Україні та навколо неї». Необхідно пам’ятати, що внаслідок таких «конфліктів» РФ окупувала 20 % території Грузії, 11 % Молдови та 7,2 % України.
Наступні пункти цього документу також виписані з метою умиротворення Росії: 1) спільний контроль на Донбасі українських і російських окупаційних військ; 2) відновлення Донбасу завдяки міжнародним чинникам, а не репарації з Росії; 3) втручання у внутрішні справи України «визначенням нової ідентичності України»; 4) неприйнятна «торгівля між Україною та Росією» через збройну аґресію останньої; 5) послаблення санкцій щодо Росії без деокупації Донбасу та Криму всупереч мінським домовленостям і міжнародним резолюціям.
Де-факто російсько-українська війна триває вже шостий рік, але й досі не запропонували жодного дієвого плану щодо її закінчення. Настав час відмовитися від мінських домовленостей, зустрічей у «нормандському форматі», «формули Штанмайєра» через їхню безрезультативність.
Канада, яку втягнули у смертельний вир Першої та Другої світових воєн, зазнала немало людських втрат, щороку пам’ятними червоними маками вшановує військових, котрі віддали своє життя за мирне небо над прийдешніми поколіннями. Канада як форпост демократії в усьому світі знає ціну кожному людському життю, зокрема, в Україні.
Тому закликаємо очільників Канади ініціювати опрацювання «Плану протидії російській окупації на Донбасі та в Криму», залучивши до цього низку країн, прихильних до України. До Плану пропонуємо додати таке: 1) визнати Росію аґресором та експортером міжнародного тероризму; 2) визнати самопроголошені «Донецьку народну республіку» та «Луганську народну республіку» терористичними організаціями; 3) вивести за складу місії Організації х безпеки та співпраці в Європі представників Росії як країни-аґресора, замінивши іншими, з нейтральних країн; 4) посилити міжнародний санкційний тиск, зокрема, через відключення Росії від міжнародної банківської системи SWIFT, змусити її вивести свої військові формування з окупованого Донбасу, надати Україні допомогу у відновленні контролю над українсько-російським кордоном; 5) ввести на територію окупованого Донбасу міжнародну миротворчу місію з мандатом Організації Об’єднаних Націй військового, поліційного й управлінського характеру.
Чим довше не реагуємо на те, що Росія зміцнює свої позиції шляхом загарбання територій та інформаційної пропаґанди, тим більшою стає ймовірність глобальної катастрофи. Росія внесла свої корективи в політику США, світового демократичного лідера, спровокувала хаос у багатьох демократичних країнах. І не тільки. Треба терміново активізувати зусилля задля стримування аґресора.
Канадська група сприяння демократії в Україні

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply