Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Міністр Шампань обговорив із КУК підтримку України

Автор:

|

Жовтень 30, 2020

|

Рубрика:

Міністр Шампань обговорив із КУК підтримку України
Франсуа-Філіп Шампань.

Франсуа-Філіп Шампань, міністр закордонних справ Канади, провів віртуальну зустріч з представниками Конґресу українців Канади (КУК) для обговорення ключових питань, що мають важливе значення для українсько-канадської громади. Делегація з понад 30 представників українських канадських організацій і лідерів громад на чолі з Олександрою Хичій, президенткою КУК, обговорила з міністром підтримку Україні, санкційну політику Канади, двосторонні відносини в галузі оборони та безпеки, а також пріоритети програми розвитку Канади в Україні. «Дякую міністру Шампаню за участь і цікаву дискусію. Канада залишається одним із найближчих союзників України, а постійна підтримка Канади є ключовим для зусиль українців захищати свою країну від аґресії Росії. Українців і канадців пов’язує фундаментальний принцип, згідно з яким усі народи мають невід’ємне право на самовизначення, право на свободу та мир. Наша громада пишається відданістю Канади підтримувати ці цінності та народ України», — заявила вона. Також КУК представив міністру Шампаню інформаційний бюлетень про пріоритети української громади у стосунках із Канадою.
Водночас на щорічних зборах КУК (відділ Торонто), обрали нового голову та раду директорів на 2020-2022 рр. Новообраним головою став Петро Штурин. «Для мене велика честь і відповідальність очолювати таку організацію, як КУК-Торонто. Маючи майже 70 організацій-членів, ми об’єднані та раді співпрацювати на добро Канади й України», — наголосив він. Петро Штурин також подякував делегатам і гостям за участь.
До складу ради директорів увійшли 27 представників від 66 організацій-членів КУК-Торонто. Серед членів виконавчої ради: Петро Штурин (голова), Тарас Багрій (ексголова), Леся Бонк і Тарас Антоній (заступники голови), Марійка Стадник (заступниця голови зі зовнішніх зв’язків), Уляна Том’юк (заступниця голови з фінансів) та Енн Семотюк (заступниця голови).
Як повідомляв «Міст», Тарас Багрій відзначив своє 65-річчя.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply