Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Марк Гарно зустрівся з представниками української діаспори

Автор:

|

Квітень 16, 2021

|

Рубрика:

Марк Гарно зустрівся з представниками української діаспори
Учасники зустрічі

Провід Конґресу українців Канади (КУК) привітав оперативну реакцію Канади та США на стягування Російською Федерацією (РФ) своїх військ до кордонів із Україною і порушенням перемир’я на Донбасі та беззастережно засудив ескалацію з боку Кремля. «За останні кілька тижнів РФ значно активізувала аґресію у своїй війні проти України. Збільшилася кількість повідомлення про перекидання російських військ до кордонів України на сході та в окупованому Криму. Почастішали обстріли та нападу російських військ на українські позиції на східному фронті. 26 березня вбили чотирьох українських захисників», — нагадали діаспоряни.
У КУК заявили, що теперішню ескалацію з боку РФ необхідно зустрінута рішучою відповіддю з боку міжнародної спільноти. Тож Канаду та міжнародну спільноту закликали істотно посилити санкції проти РФ задля стримування подальшої аґресії проти України та збільшити постачання військової техніки й оборонного озброєння для забезпечення оборони України від населення і території.
Відтак Марк Гарно, міністр закордонних справ Канади, провів віртуальну зустріч із лідерами КУК. Про це розповіла Олександра Хичій, президентка КУК. «Ми вдячні міністру Гарно за можливість обговорити останні події та посилення російської аґресії проти України. Він наголосив на непохитній підтримці Канадою суверенітету й територіальної цілісності України, а також засудив російську ескалацію», — зазначила вона і додала, що для стримування подальшої російської аґресії проти України, дуже важливо, аби союзники України відреагували рішуче та твердо.
За словами п. Хичій, КУК передав главі канадського зовнішньополітичного відомства ряд рекомендацій стосовно бажаних кроків на підтримку України. Зокрема, міністра закликали посилити санкції проти РФ, завадити добудові газогону «Північний потік-2», надати Україні оборонне озброєння, разом із союзниками по НАТО збільшити військову присутність у Чорному й Азовському морях, а також активізувати передачу Україні супутникових зображень російських маневрів.
Як повідомляв «Міст», КУК оголосив про опитування громадської думки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply