Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Маєте знати, хто насправді ваші кандидати

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Маєте знати, хто насправді ваші кандидати

Надія Ґеррера

Наближаються провінційні вибори. Нам, виборцям, важливо не помилитися у виборі кандидата у депутати, за котрого плануємо голосувати. Перш, ніж визначитися з підтримкою тієї чи іншої партії, варто детально з’ясувати минуле того кандидата, за котрого хочемо проголосувати. Звісно, коли про цього кандидата надто мало знаємо.
А зараз про конкретику. За місце в провінційному парламенті від Parkdale-High Park змагатимуться два особливо цікаві кандидати — від Ліберальної партії Надія Ґеррера, від Консервативної партії — Адам Фам.
Проукраїнський політик Надія Ґеррера багато років працювала над реалізацією Національного туру про Голодомор із «мобільним класом», а також заснувала діючу студентську виставку Орвел-Арт, присвячену Голодомору. Як людина, що зростала у канадському демократичному середовищі, Надія є нетерпимою до будь-яких проявів авторитаризму, насильства, терору, порушення прав людини. Зрештою, засвоївши трагічні уроки історії України, що стосуються Голодомору-Ґеноциду, організованого проти українського народу більшовицьким режимом, цей молодий політик вбачає необхідність у захисті демократії західного взірця, зокрема перед небезпекою міжнародного тероризму.

Адам Фам

У кандидата Фама — занадто суперечлива біографія. Він народився й виріс у комуністичному В’єтнамі, що більше — був скерований на навчання до Москви. Загально відомим є той факт, що на студії до столиці СРСР авторитарні країни скеровували винятково тих дітей, чиї батьки запопадливо служили комуністичним режимам. Адам Фам закінчив із бакалавром навчання в одному з університетів Москви, а 2000-го здобув докторат. Цей кандидат у депутати, який після «горбачовської перестройки» еміґрував до Канади, зараз позиціонується протирежимним вигнанцем. Однак в’єтнамська громада Торонто дотримується протилежної думки: зі своїм комуністичним минулим п. Фам не може бути депутатом до парламенту Онтаріо. І ця спільнота робить усе можливе, щоб запобігти обранню цього кандидата депутатом до провінційного парламенту.
Мабуть, торонтські виборці ще пам’ятають перипетії навколо обрання депутатом до федерального парламенту Майкла Ігнатьєва, а відтак невтішні прогнози стосовно його майбутньої проросійської орієнтації. Хочеться, щоб ця інформація під час його голосування стала вагомим запобіжником для кожного виборця в окрузі Parkdale-High Park.

Марія Глинська

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply