Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Літній інститут української мови продовжує реєстрацію

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Літній інститут української мови продовжує реєстрацію

Літній інститут української мови, який є частиною Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою (MIOK) Львівської політехніки, повідомляє українську громаду Канади, що дата реєстрації на літній інтенсивний курс української мови та культури в самому центрі Львова триватиме до 31 травня 2012 року.

Не проґавте можливості вивчати українську мову у Львові цього літа з найкращими викладачами предмета «Українська як друга мова». Викладачі інституту є авторами відомого й першого у своєму роді підручника «Крок до України», який був спеціально написаний для людей, котрі хочуть вивчити українську мову.

Олеся Палінська (на фото) й Оксана Туркевич, що є авторами «Кроку до України», перебували в Канаді до 13 травня 2012 року. У Канаді вони відвідали Всеканадську вчительську конференцію «Українське шкільництво в Канаді: бути канадцем і залишатися українцем». Конференція організована в Торонто Національною шкільною радою Канади, Шкільною радою Торонто та Комітетом рідного шкільництва УНО Канади за підтримки Конґресу українців Канади.

Літній інститут української мови працюватиме зі 7 липня до 28 липня ц. р. у приміщені Львівської політехніки. Учасників забезпечать житлом у гуртожитку університету. Студенти отримають усі необхідні навчальні матеріали. Також співробітники MIOK підготували розважальну й культурну програми: екскурсії містом і околицями, відвідини театрів, замків, зустрічі з видатними людьми Львова та багато іншого. Після успішного завершення Літнього інституту української мови всім учасникам буде вручено сертифікати.

Літній інститут української мови організовано спільно з «Групою Провіденс», українсько-канадською компанією, що спеціалізується на питаннях міжнародної освіти, підвищенні профілю українських вищих навчальних закладів у Канаді, а також наданні можливості українській молоді навчання в Канаді. «Група Провіденс» діє як промоутер і реєстратор учасників на Літній інститут української мови, а MIOK і Львівська політехніка відповідають за навчально-проживальну інфраструктуру, розробку навчальної програми, безпосереднього курсу викладання й адміністрування Літнього інституту.

Додаткова інформація про реєстрацію до Літнього інституту української мови є доступна на офіційному сайті «Групи Провіденс»: http://prov.in.ua/index.php?id=158 або в соціальній мережі «facebook»: www.facebook.com/UKRSL. З іншими запитаннями телефонуйте на ном.: 647-831-2139 або пишіть: info@prov.in.ua

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply